הסרת כתמים משטיחים בקלות

כיצד נבחר חברה המתאימה לניקוי השטיחים שלנו?

אם אתם רוצים שקט ובטחון בידיעה שהשטיחים שלכם נקיים עד היסוד אז טופ שטיחים  היא החברה עבורכם.

אנו לא מנקים רק את המשטח העליון כפי שעושים חלק ממנקי השטיחים האחרים וגם לא שוטפים בלחץ את הלכלוך לקרקעית השטיח כדי שיעלו לפני השטח לאחר הייבוש. אתם ביקשתם מאתנו להסיר ולסלק את הלכלוך ואת זה בדיוק אנו עושים.

שירותי ניקוי השטיחים של טופ שטיחים

ניקוי שטיחים

הסוד של טופ שטיחים לשטיח נקי יותר יבש יותר ובריא יותר, טמון במיליוני בועות קרבונציית הניקוי המיקרוסקופיות שנמצאות בחומר הניקוי שלנו שנקרא .The Natural® בועות אלו חודרות עמוק אל תוך סיבי השטיח, משחררות ודוחפות את הלכלוך כלפי מעלה. אז אנו מסלקים את הלכלוך מהשטיח בעזרת הציוד המיועד לכך.הבועות חודרות אל תוך סיבי השטיחהבועות דוחפות את הלכלוך מעלההלכלוך מוכן לסילוק מעל פני השטיח

אם אי פעם השתמשתם במי סודה על מנת להסיר כתם מחולצה או מכנסיים, אז בודאי הנכם יודעים את כוחם של הבועות בתהליך זה.

כל שעשינו זה לא יותר מאשר שיכללנו והתאמנו תהליך זה לשימוש על שטיחים וריפודים.

לא רק שהשטיח יוצא נקי יותר הוא גם נשאר נקי לזמן ארוך יותר

היות והבועות הן אלו שעושות עבורנו את העבודה, לטופ שטיחים אין צורך להשתמש בעשרות ליטרים של כימיקלים ושמפו למיניהם כפי שמנקים אחרים משתמשים.  כימיקלים אלה נשארים בשטיחים ויוצרים מרקם מושך לכלוך כמו מגנט – הגורם לשטיח שלכם להתלכלך מהר יותר מבעבר  וככל שינקו לכם את השטיח בדרך זו הבעיה רק תלך ותחמיר.

חומר הניקוי העיקרי שלנו שנקרא The Natural®  אינו מכיל סבונים ו/או דטרגנים למיניהם. משמעות הדבר עבורכם חיסכון בכסף היות והשטיח נשאר נקי לזמן ארוך יותר ודורש פחות ניקויים.

הכתמים מופיעים שוב?  זו לא בעייה עם טופ שטיחים!

כתמים מופיעים שוב באותו המקום משתי סיבות עיקריות: 1) הכתם לא הוסר לחלוטין ו/או החומר ניקוי בו השתמשו יצר מרקם דביק חזק אשר מושך אליו לכלוך באופן מואץ. 2) הכתם הלא רצוי נדחף בלחץ לקרקעית השטיח בעזרת הזרקת חומר הניקוי ולא באמת הוסר מהשטיח, ואז במהלך הייבוש הכתם מוצא את דרכו מעלה שוב למשטח העליון.

טופ שטיחים עם הניקוי בשיטת הקרבונציה, מסירה את הכתמים ביסודיות, יעילות ומהירות מבלי לגרוםשיטת ניקוי ברמת לחות נמוכה לבעיות נוספות בתהליך,  ומכיוון שאנו לא עובדים בשיטה של הזרקה בלחץ גבוה גם אין מצב בו אנו דוחפים את הכתם לקרקעית השטיח כדי שהכתם יופי שוב לאחר הייבוש.

רוצים לדעת איזה עוד שירותים טופ שטיחים מספקת? לחצו כאן

© 2018 טוב לדעת. All rights reserved.

אתר "טוב לדעת" מכיל טיפים, המלצות, עצות ומדריכים שטוב לדעת ושנכתבו ע"י הגולשים או ע"י מומחים בכל תחום.
חשוב לדעת: המידע המופיע באתר אינו תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע מתאימים במצב שיש צורך בהתייעצות כזו.
כותבים נבחרים: GOODSTUFF