הדברה ירוקה לבית

הדברה ירוקה לבית נותנת מענה בטיחותי ואיכותי לצורך התמידי לשמור על ניקיון והיגיינה. שילוב מכשירים ואביזרים שונים ללכידת מזיקים עם חומרים ביולוגיים מהווים ערובה להימנעות מזיהום  הסביבה ומפגיעה בה ובעיקר מפגיעה בבני אדם המצויים בבית ובסביבתו.

מדביר מקצועי מפעיל שיקול דעת מיטבי על מנת לצמצם את השימוש בחומרים שיש בהם אפילו סיכוי קטן לפגיעה. כמו כן הוא משתמש בחומרים בטיחותיים וייעודיים, הנושאים תווי תקן מחייבים ומחמירים.

שילוב רעלנים טבעיים וחומרים טבעיים להדברת מזיקים עם מכשירים וטכניקות שונות ומגוונות ללכידת מזיקים הוא שילוב אפקטיבי להרחקת מזיקים או לקטילתם. ההקפדה היתרה על הימנעות מפגיעה באנשים ובסביבה  היא תנאי הכרחי לאפקטיביות של  הדברה ירוקה וסיבה מספיקה לבחירה בה ולהעדפתה.

כל אדם יכול לתרום להדברה ירוקה

יותר מאשר כל חלופה להדברת מזיקים, מתאפיינת ומצטיינת ההדברה הירוקה במגוון דרכים ואמצעים למניעת חדירתם של מזיקים וממילא מפחיתה באופן משמעותי את היתכנות גרימת נזק על ידם. לדוגמה: אטימה מלאה של כל פתחי הבית, קטנים כגדולים; הנחת רשתות למניעת כניסת מזיקים;שמירה על ניקיון והיגיינה בבית, איסוף פירורים, סגירה טובה של מכלי אריזה לחומרי מזון ועוד; פינוי אשפה באופן קבוע ומניעת הצטברותה בבית ובסביבתו; טיפוח הדשא והגינה, ניכוש עשבים שוטים.

עיניכם הקוראות עדות: כל הפעולות שתוארו לעיל יכולות להיעשות על ידי כל אדם בביתו ובסביבתו. אין הכרח להיות מדביר מקצועי על מנת להשתמש באופן פשוט זה של הדברה ירוקה.

ההדברה הירוקה לא זה בלבד שאינה מזיקה לסביבה, היא מאפשרת שמירה על האיזון האקולוגי שלה, בניגוד להדברה כימית, המפרה ת האיזון בטבע. כמו כן ההדברה הירוקה אינה גורמת נזק לבעלי חיים, לרבות, כמובן, לחיות מחמד בבית.

ההדברה אינה פוגעת באורגניזמים הטבעיים המסייעים לשמירה על הקרקע ואיכותה.  לכן, אם וכאשר אתם מתלבטים על אודות סוג ההדברה המיטבי עבורכם בשקלול כל הסיבות והשיקולים- אין ספק כי ההדברה הירוקה עשויה להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

הדברה מהווה חלק בלתי נפרד מתחזוקת הבית. ביצועה מונעת במועדים קבועים בשנה בכלל ובעונה החמה, שבה צפויים לבקר אתכם מזיקים שונים, בפרט. מדביר מקצועי יידע אתכם בנושא, ייעץ לכם, יספק לכם חומרי הדברה איכותיים ויבצע לבקשתכם את ההדברה בכל מתחמי הבית, לרבות בכאלה שייתכן כי כלל אינכם חושבים כי הם עלולים לשמש כר דגירה ובית גידול למזיקים.

בשנים האחרונות חל שיפור ניכר בכל ההיבטים של ההדברה הירוקה. מדבירים המצוידים באמצעים ובחומרים ייעודיים וייחודיים של שיטה זו עשויים לספק לכם את השירות  המבוקש בכל עת ואף להדריך אתכם, הלכה למעשה, כיצד אתם יכולים לתרום באופן שוטף וקבוע לשמירה על ניקיון הבית ועל ההיגיינה שבו. אין ספק כי מודעות לחשיבות ההדברה ולצורך לעשות כל מה שניתן ואפשרי (ודאי כל מה שהכרחי!) על מנת לשמור על בית נקי ממזיקים מניעה כיום מספר רב והולך של אנשים להעדיף את ההדברה הירוקה על שיטות הדברה אחרות.

כתיבת תגובה