שאלות ותשובות בנוגע להדברת טרמיטים

יש לכם טרמיטים שהורסים לכם את הריהוט, אתם מיואשים ולא יודעים כבר מה לעשות, אל דאגה, צרו עימנו קשר באתר ברגע זה ואנו כבר נסייע לכם באיתור אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדברת טרמיטים. טרמיטים הם למעשה חרקים מזיקים קטנים שעיקר מזונם הוא מוצרי עץ המכילים ליגנין ותאית המתעכלים בגופם במהירות שיא תודות לחיידקים סימביוטיים החיים בתוך גופם. הטרמיטים חיים במושבות עמוק בקרקע או בגזעי עצים יבשים, הם זהים למקקים, קטנים יותר וללא כנפיים. הטרמיטים רגישים לאור השמש ולקרניה ומשום כך הם בונים תעלות בוץ כהגנה מפני קרינת השמש.  אם גם הארון שלכם מתפורר, כדאי שתבדקו אם גם אצלכם הופיעו טרמיטים, הקליקו את פרטיכם באישיים ונשמח לעמוד לשירותכם! עיקר הנזק שהטרמיטים עלולים לעשות הוא פגיעה קשה במוצרי עץ, רהיטים שאולי כלפי חוץ נראים כרגיל, אך מבפנים הם חלולים ואכולים וסביר להניח כי בסופו של דבר הם יתפוררו לחלוטין.

שיטות של טרמיטים הדברה ופתרונות:

קיימות שתי שיטות מרכזיות של הדברת טרמיטים: האחת שהייתה נהוגה בעבר היא שימוש בחומרים כימיים על בסיס זרחן הגורמים לדחיית הטרמיטים. בשיטה זו חופרים חור במקומות הנגועים ומחדירים את החומרים הכימיים. בנוסף מרססים בחומרים אלו על משקופים, דלתות מעץ, ארונות ועוד.

בשיטה הראשונה השימוש בקוטלי החרקים הכימיים מזיקים לאדם ולסביבתו ולא תמיד קדיחת החורים מאפשרת החדרה מקסימאלית של החומרים הכימיים להשמדה של קן הטרמיטים, אלא השמדה חלקית בלבד שלאחריה הם משתקמים וחוזרים להזיק לכם.

בשיטה השנייה משתמשים בחומרים ללא ריח וטעם אותם הטרמיטים אינם מסוגלים לזהות, החומר נדבק לגופם ומועבר אחד לשני, ברגע שהחומר מגיע אל מערכת העיכול שלהם הטרמיטים מורעלים ומתים מיד. גם בשיטה זו קודחים חורים ומחדירים את החומר ובנוסף מפזרים אותו במקומות בהם עלולים הטרמיטים לעבור.

בשיטה השנייה משתמשים בחומרים חדשים יחסית שעדיין לא ידוע את השפעתם על האדם והסביבה. בכל מקרה על מנת לבצע הדברת טרמיטים יעילה יש לאתר את מיקום הקן והבעיה באופן יעיל וממוקד על ידי מדביר מקצועי ומיומן שישמח לטפל ולפתור עבורכם את הבעיה במהירות ולטווח הארוך.

מה הם טרמיטים?

טרמיטים הם מעט דומים לנמלים אבל הם ממש לא נמלים וגם לא זן של נמלים.

מה זה טרמיטים?

טרמיטים הם מזיקים בין המסוכנים בעולם, הם אינם נושאים מחלות כמו שחלק מהאנשים חושבים אבל הם עושים נזק בלתי הפיך לבתים פרטיים וכל סוג אחר של בנייה או דבר דומם העשוי מעץ. בישראל למזלינו יסודות הבית וקירות הבית בדרך כלל לא עשויים מעץ.

מה אפשר לעשות נגד טרמיטים:

בתוך הבית יש אבל לא מעט דברי עץ וזוהי הבעיה העיקרית בישראל, רהיטים, משקופים ועצים בגינות חשופים לפגיעה עקב התרבות טרמיטים בחלקים רבים של מדינת ישראל. יש היום שיטות מתוחכמות חעשות הדברת טרמיטים אבל הבעיה נשארת אותה הבעיה כי הם חוזרים שוב לאחר כמה שנים כי לא מטפלים בבעיה בכל קנה המידה שלה. אנשים נאלצים אחת לכמה שנים להוציא סכומי כסף של עד 5000 ש"ח במקרים קיצוניים כדי לשמור על הבתים שלהם, לא אצלנו – הכנסו אל המדבירים שלי והזמינו הדברת טרמיטים כבר עכשיו!

מידע על טרמיטים

איך הגיעו טרמיטים לישראל? אף אחד לא ממש יודע אבל טרמיטים היו כנראה תמיד בישראל בגלל הקרבה שלנו לאפריקה אבל בעשורים האחרונים עם פיתוח הנוף והבנייה בארץ החלו להשתמש בכמויות מאד גדולות של חול בנייה וכאשר חול הבנייה החל להתייקר אז החלו לדלל אותו עם חומרים ממוחזרים, כנראה שככה זיהמו עם שבבי עץ ממוחזרים את רוב חולות הבנייה עם ביצי טרמיטים וזחלי טרמיטים שהו בתוך שבבי העץ. אנחנו יכולים לעזור לכם כי ברשותינו כלי קידוח מיוחדים אשר איתם נעשית עבודת הדברת הטרמיטים וכפי שאולי שמעתם קודם בנושא התמחור אנחנו לא לוקחים מחירים גבוהים כמו שאר נותני השרות כי אנחנו מבינים שזה לא פייר לקחת כל כך הרבה כסף לאנשים. אנחנו דוגלים במתן שירות מעולה ומחיר נוח.

אצלנו תקבלו הדברת טרמיטים מקצועית ב100% אחראיות!

עלויות של הדברת טרמיטים נעשית עם כמות לא קטנה של חומרים וכלים מיוחדים אבל לפני שאנחנו נדבר איתכם על כסף כדאי שנבוא אליכם הבייתה לביקור כדי לראות מהי רמת הנזק ומהו גודל הבעיה שלכם עם טרמיטים בבית או בדירה שלכם. לאחר מכן נוכל לתת לכם הצעת מחיר עבור טיפול בבעיה. אנחנו עשינו בשנה שעברה בעונה הזו הדברת טרמיטים גדולה מאד בה הצלחנו להקטין מאד בעייה שהייתה בשכונה שלמה.

 

מאמר מוגש בחסות המדבירים שלי – http://www.hamadbirim.co.il

כתיבת תגובה

תפריט נגישות