למה כדאי לפנות אל מגשר גירושין? 

ההבנה שאתם לא יכולים לחיות ביחד יותר הכתה בכם? ברור לכם שהדרך הנכונה עבורכם היא להיפרד? אם כך, ברור שתרצו לעשות זאת כמה שיותר מהר. אין כל טעם לדחות את הדברים או להאריך את הפרידה. לכן כדאי שתפנו כמה שיותר מהר אל מגשר גירושין. בניגוד למה שאנשים הרבה פעמים חושבים, גירושים זה לא משהו שחייב להיות נוראי. אתם לא באמת חייבים להיכנס למריבות, ויכוחים ודיונים בבתי המשפט. בעזרת מגשר לענייני גירושין תוכלו לעשות את הדברים אחרת, אז למה שלא תנסו זאת?  איש מקצוע שמבין את הדברים ושצבר בתחום הזה ניסיון יוכל להפוך את הפרידה שלכם למשהו אחר לגמרי, כך שברור מדוע רצוי לשקול זאת בחיוב. 

איזה מגשר גירושין יתאים לכם? 

בבואכם לבדוק על איזה מגשר לענייני גירושין אתם סומכים, כדאי יהיה לבדוק את האפשרויות השונות לעומק. למשל, האם הוא מנוסה? והאם מדובר על מגשר גירושין שאנשים אחרים ממליצים עליו ועל השירות שהוא מציע? האם הוא זמין עבורכם? ומה הוא מציע? האם הוא יוכל ללוות אתכם בצורה מקצועית לכל אורך הדרך ולגרום לכך שתיפרדו בצורה מכובדת וכמה שיותר מהר? אין סיבה להפוך את הפרידה לתהליך ממושך שלוקח שנים. במקום זה תוכלו לעשות זאת בצורה קצרה, יעילה וכך לצאת לדרך חדשה בחיים. 

כמה עולה התהליך? 

קשה לדבר על פניה אל מגשר לענייני גירושין ולא לבדוק גם כמה זה עולה. זה ברור שאם אתם רוצים לפנות אל מגשר גירושין אתם רוצים לחסוך כסף, והאמת היא, שבניגוד לתהליך רגיל של פרידה וגירושין, אנחנו רואים שכאן המחיר יהיה זול יותר. מה שכן, גם בתחום הזה אתם יכולים להיות בטוחים שאם תפנו אל מספר אנשי מקצוע שעובדים בתחום הזה, תקבלו מספר הצעות מחיר. חשוב גם להבין שחלק מהעלות הסופית תלויה בכם. כלומר, עד כמה תהיו מוכנים לעשות הכול כדי שהתהליך יהיה מהיר? ועד כמה תהיו מוכנים להגיע לעמק השווה. כדאי לבחור מגשר שהמחיר אצלו סביר ולהגיע עם גישה חיובית, כי כך גם העלות הכוללת תהיה נוחה. 

תפריט נגישות