יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס מביאים בשורה למשקיעי הנדל"ן

יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס מביאים את הבשורה למשקיעי הנדל"ן

תחום השקעות הנדל"ן בארץ נראה קרוב מאוד למיצוי, המחירים לא עולים כבעבר, ההזדמנויות פוחתות ומשקיעים רבים מחפשים דרכים שונות למקסם רווחים.

אחד הדרכים שתופסים תאוצה בשנים האחרונות הוא רכישת נדל"ן בינלאומי, להבדיל מבארץ, ניתן לאתר נכסים בחו"ל במחירים אטרקטיביים עם תחזית לתשואות יפות ובכך לבצע השקעה חכמה, עם זאת חשוב לזכור שבלי סיכון אין סיכוי, ובכל השקעה במיוחד במקומות זרים חשוב לבדוק היטב את הדברים, להגיע פיזית אל הנכס ולעבוד מול עורך דין שמכיר היטב את החוקים המקומיים.

חברת פסיפיק הולדינגס שמנוהלת ע"י עורך דין יובל זיו, היא חברת נדל"ן מוכרת משנת 2004 עם משרדים בארה"ב וישראל שהתמחותה העיקרית הוא שוק הנדל"ן בארה"ב, בחברה יודעים לאתר נכסים עם שווי שוק נמוך באזורי ביקוש שמוצאות למכירה מסיבות שונות, ולאתר משקיעים שמעוניינים לרכוש את הכנס ולהשכיר אותו. הנכס נרשם על שם הקונה בלבד ובחברה דואגים לנושא הניהול.

יובל זיו

האם קיים גרם סיכון בתהליך?

בכל תהליך שבו מבוצעת השקעה ישנו גורם סיכון, בין אם העסקה מבוצעת בארץ ובין אם בחו"ל ההיסטוריה מלמדת שרק אם בודקים את הדברים לעומק אפשר לצמצם באופן משמעותי את גורם הסיכון, ישנם דוגמאות רבות להשקעות שירדו לטמיון מסיבות שונות שהמכנה המשותף לכולם הוא חוסר ידע והכוונה לא נכונה של התהליך,

כשמשקיעים בנכסים בחו"ל חייבים להכיר את החוקים המקומיים, הביורוקרטיה ולא פחות חשוב את השוק עצמו, הידע הוא הכוח ובמיוחד בהשקעות מסוג זה, אם נאפיין את סוג המשקיעים שבוחרים באפיק זה, נגלה שיש לא מעט אנשים עם זיקה מסוימת לאזור ההשקעה וגם כאלו שבכלל לו ונעזרים באנשי מקצוע מקומיים שבהם נותנים אמון.

למי מתאים השקעה מסוג זה?

להבדיל מבעבר, כיום הרבה מאוד מהידע נגיש, במיוחד ברשת האינטרנט ובו ניתן למצוא נתונים עדכניים, היסטוריים, חוות דעת, מידע על חוקים, תקנות ועוד. היכולות ללימוד את פרויקט ההשקעה לעומק, לפשט את התהליך ולקבל החלטה משכילה מביאה הרבה מאוד בעלי הון להשקיע במקומות ולהניע תהליכים שלפני מספר שנים היו נראים עבורכם כקו אדום, ועם הזמן ניתן לראות יותר ויותר אנשים עם הון יחסית קטן של כ- 60 אלף$, מחפשים אפיק השקעה שיוכל לתת לכסף שלהם לעבוד בשבילם.

האם התשואות באמת משתלמות?

ובכן כולנו רוצים נכס מניב ובכדי להגיע לכזה, צריך לדעת לבצע השקעה חכמה שיודעת להעריך באופן מדויק את שווי הנכס ושווי הפוטנציאל ביחס למחיר הקניה, בדיקה יסודית של האזור, האם מדובר באזור עם ביקוש? האם מדובר באזור שמקובל להשכיר בו דירות? בכמה כסף מושכרות הדירות שבאזור? ועוד ועוד בדיקות שבסופו של יום ישפיעו מאוד על התשואות שתרוויחו. תשואות יפות נעמדות בשיעורי אחוז של 10-8 ואף יותר מכך

מחשבה 1 על “יובל זיו וחברת פסיפיק הולדינגס מביאים בשורה למשקיעי הנדל"ן”

כתיבת תגובה