טבעת נישואין תואמות לנשים וגברים

הגעתם לרגע שאתם מחליטים שאתם מעוניינים להמשיך את שארית חייכם יחד. הרגע הזה הוא עוצמתי, רגע שאין לו תחליף, במסע משותף לחיים של אהבה גדולה. אתם חושבים שאתם מעניקים זה לזה הכול, וזה נכון, ואולי האלמנט הקטן הנוסף, שמתווסף בעת הנישואים, הוא חותם כדי להפוך את זה לתמידי. מדובר בהשקעה, מדובר בנתינה, ומדובר בסימן רגשי שאנחנו חורטים על טבעות תואמות, כדי להפוך את ההרגשה הזאת לטבועה בחומר, תרתי משמע.

טבעות תואמות מזהב טהור

אין כמו זהב כדי לחגוג לעצמכם את הרגע הזה. אם זהב היה ויישאר תמיד, המתכת היקרה בטבע, זו שמשדרת יוקרה, שמל לשפע ואיכות חיים, הרי אם אנחנו שמים את זה בטבעת נישואין, אנחנו אומרים אמירה, הנישואים שלכם יקרי ערך.

זהב טהור, צהוב או לבן, אין זה משנה, כי העיצובים שלנו לטבעות נישואין, בבחירה שלכם, יהיו סמל לאותה איכות חיים ויוקרה שיאפיינו את חיי הנישואין שלכם. מדובר בזהב עם תעודות כמובן, עם רישיון בינלאומי ועמידה בסטנדרטים אירופאיים מחמירים של גימור ואיכות, כבר שנים רבות, מאז 1972.

ואם כבר החלטתם להכין טבעות מזהב בעיצובים איכותיים וחדשניים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, בוודאי תרצו להפוך אותם לחגיגה אמתית, ולהכין אותן תואמות, את טבעות הנישואין שלכם.

טבעת נישואין

מחירים מאפשרים שנותנים לכם להגשים את החלום

החלום שלכם היה להתחתן עם טבעות זהב בעיצוב אישי, תואמות זו עם זו, ובכן, אם היה מדובר במחיר עד כה, כעת זה כבר לא עניין. טבעות תואמות מזהב טהור במחירים שאפשריים לכל אחד. מחיר של טבעת נישואין נקבע על פי משקלה, ונהוג לקנות טבעות של בין 10-18 קראט לרוב.

עיצובים יצירתיים לטבעות נישואין

כיום אין צורך לקנות טבעת נישואין רק בעיצוב קלאסי. מדובר בעיצובים מרחבי עולם, המשלבים אלמנטים וקווי מתאר שאינם בהכרח ישרים או קלאסיים. מדובר בחשיבה פורצת גבולות, ולכם נשאר רק לבחור את הטבעות התואמות, בעיצובים שיהיה נוח לשניכם ללבוש. אתם פוסעים לעתיד חדש, תנו לנו ללוות אתכם ברגעי ההתחלה, ולברך אתכם עם טבעות אלו.

תפריט נגישות