אלטמן פרוביוטיקה: לאיזון הגוף

במהלך השנים האחרונות אנחנו יכולים לראות גידול הולך וניכר בצריכת מוצרי פרוביוטיקה. הגידול נובע הן מעלייה במודעות בקרב אנשים רבים וכן, באופן לא מפתיע, כתוצאה מהמלצות של רופאים רבים אשר ממליצים לצד תרופות אנטיביוטיות שונות שעל המטופלים ליטול, הרי שעליהם גם לקחת מוצרי פרוביוטיקה מסוגים שונים.

בשביל להבין את המשמעות של גידול זה וממה הוא נובע, צריך להבין מה מוצרי פרוביוטיקה ולשם מה הם משמשים. הגוף שלנו מורכב משני סוגים של חיידקים, טובים ורעים.

החיידקים הרעים נוצרים או נכנסים בזמן דלקות והם יוצרים זיהומים ואלמנטים אחרים שפוגעים בנו. לשם כך אנחנו משתמשים בתרופות אנטיביוטיות. הבעיה היא, שתרופות אלו, כחלק מתהליך ההתמודדות עם הזיהום, הורסות את הסוג השני של החיידקים, אלה הטובים.

אלטמן פרוביוטיקה

החיידקים הטובים מגינים עלינו ומאפשרים לנו להישמר מפני מצבים שונים. בין היתר הם מחזקים את המערכת החיסונית ומגנים עלינו מפני פגיעות וזיהומים שונים. ברגע שאותן תרופות אנטיביוטיות הורסות את החיידקים החיוביים, הרי שעלינו למצוא כלי כיצד להחזיר אותם. לשם כך אנחנו משתמשים במוצרי פרוביוטיקה. מדובר בכדורים שמכילים מרכיבים עם אותם חיידקים חיובים ואלמנטים אחרים שיכולים להגן עלינו. לשם כך עלינו לקחת מדי יום כדור או שניים, תלוי במרשם, ובצורה כזו אנחנו מאזנים את הגוף שלנו.

חשוב להדגיש שתי נקודות מהותיות, הראשונה, בבתי מרקחת ובחנויות טבע שונות ניתן למצוא מוצרי אלטמן פרוביוטיקה שמכילים את כל מה שאנחנו צריכים. לפני שאנחנו בוחרים לקנות מוצר מסוים, עלינו ליצור קשר עם רופא ולבדוק מה נכון ומה לא נכון לנו לקחת.

הנקודה השנייה היא, ישנם אנשים מסוימים שצריכים לקחת את הכדורים בלי קשר לשאלה אם הם צורכי תרופות אנטיביוטיות או לא. דוגמא טובה לכך, הם ספורטאים מקצועיים וחובבים. מאחר ובתקופת האימונים שלהם, המערכת החיסונית נחלשת, נכון יהיה אם הם ייקחו כדורים פרוביוטיים, בשביל להגן על עצמם. שוב, הדבר חייב להתבצע בהתאם להוראות של רופא או תזונאית ספורט שמבינה בזה. אין לקחת את הכדורים על דעת עצמם, וכן אין לקחת כמות מעל המותר.

 

תפריט נגישות