סוככים

סוככים הם הגנה מצוינת לכל מזג אוויר, הן בחורף והן בקיץ ולכן מתאימים מאד למיקומים שונים כמו קירוי בחניית לרכבים, מעל מפתן הכניסה בבניינים ובבתים פרטיים, מעל מרפסות, חלונות ובחללים פתוחים בעלי שימושים שונים. חברות סוככים כמו סוככי תבל מסוגלים לייצר סוככים על פי המידות הרצויות ובכל צורה גיאומטרית על פי גודל המבנה.

סוכך קבוע

סוכך מרקיזה או סוכך זרועות, נשאר כמו שהוא הותקן ואין כל אפשרות לקפל אותו או לשנות את זווית מיקומו. איכותם הגבוהה של הזרועות מאלומיניום או לחילופין ממתכת אל חלד וחוזקו של הבד מאפשרים הקמת סוככים גדולים במיוחד המגנים בעונות השונות מפני גשמים, והשמש החמה.

סוככים

כדי לתת לסוכך מראה ייחודי צובעים את הפרופילים בצבע יסוד כדי להגן על החומר ולאחר מכן צובעים באחד מהגוונים הרבים האפשריים, על פי בחירת הלקוח.

עבור עסקים, מתבצע הדפס על גבי הסוכך כך שהוא מהווה גם כלי פרסומי עבור בית העסק ורואים את הכיתוב עליו מרחוק.

סוכך זרועות

סוככי זרועות מותקנים ללא צורך בתשתית מיוחדת או בעמודי תמיכה והם מכסים שטחים גדולים.

יתרון מהותי בסוג זה הוא העובדה שאין כל צורך בקבלת היתר רישוי מהרשות המקומית להקמת הסוככים הללו.

גם כשהסוכך מקופל במיוחד בימים שבהם צפויות רוחות חזקות, הוא קומפקטי ותופס שטח אחסון קטן יחסית.

סוכך מסך

סוכך זה מבצע פעולה של ווילון בסגירה על פתח קדמי או צדדי, הוא מסתיר את המקום מפני קרני השמש ומגן עליו בעת הגשם. הסוכך מותקן בנפרד או לחילופין כתוספת לסוכך קבוע, סוכך זרועות או מרקיזה על פי הצורך במיקום הספציפי.

סוכך חלון

סוכך חלון מיועד להצללת חלונות או וויטרינות. אפשר ליצר אותו בכל גדול בהתאם לגודלם הקיים של החלונות והוויטרינות. הסוכך מורכב משתי זרועות אלומיניום המכילות קפיצים ומאפשרות ליצור מהסוכך צורה של קשת היוצרת הצללה בעיקר בחזית החלון. הזרועות נצבעות בצבעים שונים עלפי בחירת הלקוח וכך נוצר אלמנט עיצובי נעים לעין.

טווח פתיחת המסך של סוכך חלון ממרכז החלון הוא כ – 170 מעלות מכל צד כך ששטח הכיסוי שלו הוא נרחב ולכן מאד נוח לשימוש.

תפריט נגישות