מועדון בת מצווה – למה זה רעיון נפלא?

אם אתם הורים אשר מתלבטים היכן לחגוג את בת המצווה של ילדתכם – חשוב שתדעו כי אחת הדרכים המקוריות והכיפיות לחגוג אירוע בת מצווה היא באמצעות מועדון המתאים לילדים.

אבל מדוע מועדון היא הדרך האולטימטיבית לחגיגה? כל התשובות בהמשך.

לפני הכל – מהו מועדון לבת מצווה?

מועדון מסוג זה הוא ממש כמו דיסקוטק של מבוגרים שבו יש את כל הציוד למסיבה הכולל: מכונת עשן, מופעי אורות, עמדת די ג'י, במה להופעות, ציוד למצגת, ערכת קריוקי ועוד.

יתרה מכך במועדוני בת מצווה ישנן גם עמדות משחקים לילדים שבהן הילדים יכולים לשחק במשך כל הערב, בזמן שמועדונים מסוג זה הינם מעוצבים בקפידה תוך שגם אתם כהורים יכולים לעצב אותם כראות עינכם.

בנוסף ארגון מסיבה במועדון כמו nine9 למשל ניתן לבצע באמצעות מפיקי אירועים שיכולים בסכום לא גדול לארגן עבורכם את כל מה שקשור לאירוע החל מבניית במה, הזמנת אוכל מתאים לילידם, קישוט המועדון, הכנת מצגת ועוד.

אז מדוע מועדון בת מצווה הינו המקום הנפלא לקיים אירוע?

למועדון בת מצווה ישנן כמה וכמה יתרונות בולטים, ביניהם:

  • מקוריות – בזמן שחגיגות בת מצווה נערכות בגני אירועים, מסעדות או אפילו בחצר הבית! באמצעות מועדון לבת מצווה יכולים הילדים לחגוג בחלל מקורי שבו הם יכולים לרקוד, לצחוק, וליהנות מחוויות שילוו אותם לכל החיים.בת מועדון בת מצווהמצווה שנחגגת במועדון נחשבת רעיון מקורי שכל ילדה תשמח להתגאות בו בפני חבריה.
  • כיף – כאשר אתם שוכרים מועדון לבת מצווה, אתם מאפשרים לילדם שלכם חגיגה כיפית במיוחד. בגיל  12 ו13 הילדים רוצים להרגיש ממש כמו גדולים, ומסיבת ריקודים במועדון היא בדרך הנוחה ביותר לעשות זאת. מסיבת ריקודים של גדולים היא זיכרון נעים במיוחד שגם מגבשת את הילדים שמגיעים לאירוע והיא נוחה יותר להורים ולמשפחה.
  • מחיר נוח – אחד השיקולים מלבד המקוריות והכיף שהמועדון מציע לילדים ולהורים, היא הדרך לאפשר להורים מחיר נוח יותר בארגון בת המצווה. כיום אולמות אירועים ומסעדות גובים מחירים גבוהים במיוחד על אירוע מסוג זה, בזמן שמועדון נחשב משתלם יותר גם מבחינת המחיר לשכירת המקום וגם מבחינת הדרך שבה מגישים את האוכל, כמו למשל במגשי פיצה, דוכני המבורגים, דוכני אוכל סיני ועוד.
  • יותר אטרקציות – אחת הסיבות שבגינן כדאי לארגן בת מצווה במועדון היא היכולת של הילדים ליהנות מיוצר אטרקציות בזמן החגיגה. מועדון לבת מצווה מאפשר שלל פעילויות ביניהן: קונסולות משחקים, עמדות יצירה ואיפור, במה לריקודים, מצגת, דוכני אוכל מדליקים ועוד.
  • חגיגה שכולם ידברו עליה – אם אתם רוצים לארגן בת מצווה במועדון, חשוב שתדעו כי מסיבת ריקודים במועדון היא כזאת שכולם ידברו עליה והיא בלתי נשכחת. לכן מסיבה כזאת הפכה פופולארית במיוחד בשנים האחרונות.

לסיכום, אם אתם רוצים לארגן לילדה שלכם את החגיגה המופלאה ביותר – מועדון בת מצווה היא אחת הדרכים המדליקות והכיפיות ביותר לחגוג.

תפריט נגישות