בני ינאי – מי זה ואיך הוא יכול לעזור לכם?

אומרים שלא כל החוכמה נמצאים אצל אדם אחד. הוא חייב להיעזר בגורמים שונים שיש להם ידע, ניסיון וחוכמה, בשביל להצליח ולהגיע לתוצאות להן הוא מייחל. לשמחתנו, ישנם אנשים שבסיטואציות מסוימות יכולים לעזור לנו להגיע אל התוצאה לה אנחנו מכוונים. אנחנו צריכים לחפש אותם ולהיות מוכנים להיעזר בהם. 

בני ינאי הוא דוגמא לאדם שיכול לעזור לנו בסיטואציות עסקיות שונות. בני הוא בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים, עם התמחויות במימון, פרסום ושיווק, הוא שירת בתפקידי פיקוד שונים בצבא, והיה אלוף במילואים, אך מעבר לכל זה, במשך שנים הוא פעל מול משרדי ממשלה שונים, מול רשויות מקומיות, וכן יצר לעצמו קשרים רבים מול גורמים שונים, הן בתוך האוכלוסייה היהודית והן בתוך האוכלוסייה הערבית.

בני ינאי הוא אדם שמכיר את המערכות של המדינה מכל זווית אפשרית, ומעבר לכך, הוא היה גורם משמעותי בעיצוב ותכנון פלטפורמות מתקדמות, דיגיטליות, אשר איפשרו לקדם תהליכים שונים וכך הוא צבר לעצמו ניסיון וידע רב בתחום. 

כיצד בני ינאי יכול לעזור לכם?

דרך קשריו, יכולותיו והידע שהוא צבר במשך השנים, בני ינאי יכול לעזור היום לכל בעל עסקים, לכל גורם אשר פונה אליו במטרה לבצע פרויקטים גדולים או קטנים. יש לו ניסיון רב, הוא מכיר שווקים שונים בצורה אופטימאלית, וכך הוא יכול להפיק תועלת מרבית לכל מי שמבקש לשכור את שירותיו. 

כאמור, אף אחד לא יכול לבצע את כל התהליכים בעצמו, כל אחד זקוק לעזרה מקצועית, בוודאי אם מדובר בחדירה לשווקים או מגזרים חדשים. לשם כך בדיוק אפשר להיעזר בשירותיו של בני, והוא יביא את הניסיון שצבר במשך השנים בתפקידיו השונים.

תפריט נגישות