רפואה סינית לימודים ומקצוע מבוקש

רפואה סינית

בשנים האחרונות נכנסו למודעות הציבור השיטות הסיניות לרפואה משלימה. הרבה אנשים שעד כה עשו הכול באמצעות הרפואה הקונבנציונאלית, ולא הואיל להם, ניסו את הרפואה הסינית וראו תוצאות בגדר ניסים ונפלאות. הרפואה הסינית מתבססת יותר על טיפולים חיצוניים וטבעיים בגוף האדם ופחות על תרופות וכדורים.

רפואה סינית – מה זה?

הרפואה הסינית הומצאה על ידי הסינים – כמובן – לפני הרבה מאוד שנים. זקני השבטים הסיניים היו ממציאים כל מיני דרכים לרפא את בני השבט מכיוון שלא הייתה להם דרך להשיג תרופות קונבנציונאליות ו/או שכלל לא היו אז בתקופה המדוברת. סין נחשבת עד היום למדינה פרימיטיבית מאוד וכל שכן בעבר היא הייתה כזו ולכן הומצאו שם שיטות טיפול טבעיות שלמרבה הפלא, אף הוכחו כיעילות עבור בני האדם, וכיום אף הולכות ומתפשטות ברחבי העולם בעקבות היעילות הרבה.

רפואה סינית – למה ללמוד את זה?

רפואה סינית ללמוד זה כבר מזמן פופולארי. רפואה סינית הפכה זה מכבר למקצוע מבוקש בשל העובדה כי אנשים רבים נחשפו אליה, אם כמטופלים ואם כ"צופים מהצד" שראו כמה יעלה היא יכולה להיות, וכמו שאמרנו קודם, לעיתים אין לרפואה הקונבנציונאלית את הפתרונות לבעיה והרפואה הסינית כן יכולה לפתור בעיות שונות, וזה למעשה מה שגרם לכך שלימודי הרפואה הסינית בישראל הפכו למבוקשים ומדובר במקצוע מבוקש מאוד אשר מביא לקוחות רבים למי שסיים בהצלחה את מסלול הלימודים וקיבל את ההכשרה לעסוק בתחום. בנוסף לכך, בדרך כלל מדובר בעבודה עצמאית, כלומר, התשלום על טיפולים אלו הינו גבוה יחסית וניתן להרוויח כסף טוב מהמקצוע הזה.

רפואה סינית – מה לומדים בה?

בלימודי הרפואה הסינית במסגרת מכללת מעינות לרפואה משלימה לומדים על השיטות השונות, כיצד משתמשים בכל שיטה ולאיזה סוג מחלה היא מתאימה. יש לציין, כי הרפואה הסינית אינה מיועדת רק לרפואה מחלות קשות או מחלות בכלל, אלא היא כוללת גם טיפולי נוחות שמיועדים לזרז תהליכים, לשכך כאבים מטרידים וכדומה. אפשר לומר, כי לימודי רפואה סינית כוללים גם הרבה תחומים מעניינים שגורמים לכך שהלימודים עצמם גם אטרקטיביים ולא רק טכניים.

 

תפריט נגישות