למי מתאים לעבוד בחלל עבודה משותף?

אין ספק כי עולם העבודה משתנה לנגד עיננו, אנחנו רואים כי אם ההורים שלנו עבדו באותו מקום עבודה במשך שלושים וארבעים שנה אנחנו כבר מחליפים מקום עבודה כל שלוש וארבע שנים. עוד אנחנו רואים כי כיום ישראלים רבים מעדיפים לעבוד בתור עצמאים או להקים עסק קטן וזאת מכמה סיבות. ראשית אם אתה עצמאי יש לך הזמנות אמתית להגיע לעצמאות כלכלית ולרווחה כלכלית גדולה. לא רק זאת אלא שעצמאי או בעל עסק קטן לא צריכים לחשוב מה הבוס יגיד להם לעשות ולא פחות חשוב הם קובעים כמה שעות הם יעבדו בכל יום. אך אחד הדברים החשובים ביותר שעליהם עצמאים ובעלי עסקים צריכים לחשוב זה היכן ימוקם העסק שלהם. זוהי שאלה חשובה ביותר המשפיעה על הצלחתו של העצמאי ויש לתת עליה את הדעת. במאמר זה נסביר לכם מדוע חלל עבודה משותף הוא הפתרון הטוב ביותר שיש לעצמאים ובעלי עסקים קטנים.

למי שרוצה לקבל חלל עבודה איכותי

פעמים רבות חלל עבודה משותף יהיה מצויד בציוד הרבה יותר איכותי מאשר מקום עבודה שאתם הייתם צריכים לרהט לבד ואין זה משנה אם מדובר על הבית הפרטי שלכם או על משרד שאתם רוצים לשכור ברחובות. בחלל משותף אתם תקבלו את הריהוט הטוב ביותר וכאשר הריהוט הוא הטוב ביותר אזי העבודה מתבצעת בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית. זהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת ולחשוב עליו כאשר אתם שוקלים היכן למקם את המשרד שלכם ואת העסק העצמאי שלכם. זכרו כי לאיכות המקום יש השפעה אדירה על ההצלחה העסקית שלכם וזהו משהו שכדאי לקחת בחשבון.

לכל מי שרוצה גמישות

פעמים רבות בחודשים הראשונים של עסק קטן או אצל עצמאי יש אי וודאות עצומה. עד אשר אנחנו מוצאים את הלקוחות עבודה בחלל משותףהראשונים ומגיעים אל יציבות חולפים מספר חודשים שבהם לא ברור האם העסק יצליח או לא. גם לאחר תקופת האי וודאות הראשונה יש תנודות בעסק וחודש אחד אנחנו יכולים להרוויח יפה מאוד ובחודשים הבאים להיקלע למצוקה תקציבית. לכן בכדי להתגבר על הבעיה הזאת אנחנו צריכים להבטיח כי נוכל להיות גמישים עם המקום שאנו שוכרים מכיוון שזו אחת ההוצאות הגדולות ביותר שלנו. חלל עבודה משותף יאפשר לנו לרוב את הגמישות הזאת ויאפשר לנו לשכור את המקום או להפסיק את השכירות בהתראה קצרה וזהו יתרון עצום.

מי שמאס במחירי השכירות הגבוהים

אי אפשר להתעלם מהעובדה כי מחירי השכירות למשרדים בארץ מרקיעים לשחקים. כל מי שניהל עסק שם לב לכך ששכירת המשרד היא אחת ההוצאות הגדולות ביותר שהוא צריך לתת עליהן את הדעת ופעמים רבות המחירים הגבוהים הללו הם גזר דין מוות לעסק קטן. על רקע זה חלל עבודה משותף המציע מחירים הרבה יותר נמוכים הוא חבל הצלה לעצמאים ובעלי עסקים קטנים ואין ספק כי מדובר באופציה מעניינת ביותר שכל עצמאי ובעל עסק צריכים לבחון. אם אתם לא רוצים לשלם מחירים מנופחים כדאי לכם לשקול ברצינות את האופציה של חללים משותפים.

מי שמחפש חברה ותחושת קהילה

עצמאים לרוב ירוויחו הרבה יותר וזהו דבר בעל ערך אדיר, אך לא פעם ולא פעמיים מה שקשה כל כך לעצמאים זו העובדה כי הם עובדים לבד ולא רואים אף אחד במהלך היום וזה יוצר בדידות עצומה. אז מה עושים? כיצד מתגברים על הבעיה הזאת? חלל עבודה משותף מאפשר לכם להיות בחברה ולהרגיש חלק ממשהו גדול יותר וזהו יתרון גדול למי שהיה רגיל להיות לבד כל הזמן.

תפריט נגישות