קורס דיבוב סרטים מצויירים – מתי אפשר להתחיל?

קורס דיבוב סרטים מצויירים יכול להתאים לכל אחד ובכל גיל. מדובר על מיומנות כיפית ונחמדה, היכולה להפוך למקצוע או להישאר על תקן של תחביב משעשע. במהלך קורס דיבוב סרטים מצויירים המשתתפים לומדים כיצד להתאים את נימת הקול שלהם לסיטואציה, כיצד לתזמן באופן מדויק את הדיבור שלהם ביחס לדמויות השונות ועוד. מדובר למעשה על כישורי משחק, אשר יכולים להתאים לכל אחד, כולל אנשים ביישנים יותר אשר חוששים להופיע על הבמה. הדיבוב נעשה מאחורי הקלעים, ויכול להוות אופציה נפלאה עבור מי שמעוניין ללמוד לשלוט בקול שלו, לרכוש כישורי משחק ולפתח את הכישרון החבוי בו. במהלך הקורס המשתתפים ילמדו את כל הטכניקות השונות המאפשרות דיבוב איכותי וברמה הגבוהה ביותר.

קורס דיבוב סרטים

מה לומדים במהלך קורס דיבוב סרטים מצויירים?

כאמור, מעבר לטכניקות השונות הנלמדות בזמן הקורס, המשתתפים יכירו גם את כל האמצעים הטכנולוגים החדישים ביותר, אשר משמשים לצורך הקלטת הדיבוב. המשתתפים ילמדו כיצד להתאים את הקול שלהם לדמות מסוימת, כיצד לשנות אותו בהתאם לסיטואציות השונות המתרחשות בסרט וכיצד לעמוד בקצב המתאים תוך כדי הקפדה על הדגשים נכונים וביטוי נכון של המילים. הקורס עצמו מתקיים באולפן המצויד בכל המכשור הנחוץ לצורך התרגול המעשי. הקורס בנוי גם מחלק תאורטי וגם מחלק יישומי, על מנת להעניק לכל משתתף את התחושה בשטח. בסיום הקורס כל תלמיד יוצא עם תיק עבודות מגוון, אשר יוכל לסייע לו להתקבל לעבודה בתחום. בדרך כלל, התלמידים זוכים להתבונן על עבודתם של מדובבים מקצועיים בזמן עבודתם, על מנת להתרשם ולהבין את אופי העבודה בפועל.

קורס דיבוב סרטים מצויירים – מה עושים עם זה?

חלק מהאנשים ניגשים ללמוד את הקורס על מנת להרחיב את כישורי המשחק שלהם, ללמוד דיקציה נכונה ולשלוט בגווני הקול השונים. הדבר יכול לסייע בתחומי החיים השונים וכמובן לשמש גם בתור תחביב משעשע. אנשים אחרים ניגשים אל הקורס על מנת ללמוד מקצוע מבוקש שתמיד יהיה לו ביקוש. קורס איכותי אשר מועבר על ידי טובי המרצים, יכול להקנות למסיימים אותו עבודה באולפני טלוויזיה קולנוע שונים, בתחום של דיבוב סדרות וסרטי ילדים.

 

תפריט נגישות