סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית הפכה לאחד המוצרים ההכרחיים ביותר, עבור כל מי שמנסה להפסיק לעשן. הרי ברגע שמפרידים את הניקוטין מהסיגריה, הצורך לעשן ילך ויפחת. בצורה כזו, ניתן להפסיק לעשן בצורה נעימה ופחות מלחיצה. כל מי שניסה לפחות פעם אחת במהלך חייו להפסיק לעשן, יודע עד כמה מדובר בהחלטה קשה שלא כל כך פשוטה לביצוע ויישום בשטח. הדבר נובע קודם כל מההתמכרות לניקוטין, אשר נחשב לאחד הסמים הממכרים ביותר. מעבר לכך, מדובר על הרגל מושרש, אשר נורא קשה להימנע ממנו בבת אחת. לכן השימוש בסיגריות אלקטרוניות, יכול להפוך לתחליף הולם בזמן הגמילה. לא פשוט להיפתר מהרגלים ישנים, במיוחד אם מדובר על אדם שעישן במשך עשרות שנים. ולכן מומלץ לבצע את המהלך הזה בצורה מדורגת, על מנת להרגיל את הגוף להרגלים חדשים ולאורך חיים בריא יותר.

סיגריה אלקטרונית

למה כדאי להשתמש בסיגריות אלקטרוניות?

כאמור, סיגריה אלקטרונית יכולה בהחלט להוות תחליף מצוין לסיגריה הרגילה. מדובר על שלב ביניים, אשר אמור לסייע לכל מי שמעוניין להיגמל מסיגריות, אך מתקשה לעשות זאת בבת אחת. לכן במקום לעשן טבק העשיר בחומרים מזיקים ובכמויות גבוהות של ניקוטין, ניתן לעשן סיגריות אלקטרונית, אשר אינן מכילות כלל ניקוטין או כל חומר מזיק וממכר אחר. מעבר לכך, מומלץ כמובן לשנות את אורך החיים, להתחיל לעסוק בפעילות גופנית ולאכול בצורה מאוזנת ובריאה יותר. בצורה כזו, ניתן יהיה לאט – לאט להרגיל את הגוף להרגלים החדשים שסיגלתם לעצמכם, ולהקטין בצורה משמעותית את הסכנה של לחזור לסיגריות. ניתן היום למצוא בשוק סוגים שונים של סיגריות אלקטרוניות, אשר מיוצרות על ידי יצרנים שונים, מגיעות בעיצובים שונים ובעלות עוצמה משתנה. כל אחד יכול לבחור לעצמו את סוג הסיגריה האלקטרונית המושלמת עבורו, הן מבחינת היכולות שלה והן מבחינת המחיר שלה.

לסיכום, סיגריה אלקטרונית מהווה את הפתרון המושלם לכל מי שמנסה להיגמל מעישון ולא מסוגל לעשות זאת בבת אחת. מדובר על תחליף מצוין, היות והיא אינה מזיקה לבריאות, לא מכילה טבק וחומרים מזיקים וכמובן נקייה מניקוטין. ניתן לבחור מבין עשרות סוגים שונים של נוזלים, אשר יקבעו את הטעם של הסיגריה.

תפריט נגישות