אתהלך אהרן מרגלית – כיצד זה יכול לעזור לכם?

סיפורו של אדם יכול ללמד לא מעט עליו ולעורר השראה בקרב אנשים אחרים. אדם שחזר משדה הקרב, אדם שעבר תלאות אישיות, בריאותיות ואחרות, אדם שהתמודד עם משברים וקשיים, לכל אחד מהם יש סיפור וכל אחד מהם יכול לעורר השראה בקרב אנשים אחרים שנחשפים אליו. 

אתהלך אהרן מרגלית זהו ספר המספר את סיפור חייו של הרב אהרן מרגלית. חייו מלאי תלאות ואתגרים שונים, הפכו להיות עבורו כלים מעוררי שינוי, כלים רבי עוצמה, אשר יש בהם אלמנט אופטימי ושמח, אלמנט ייחודי, יש בסיפור חייו משהו שונה, מסעיר ויוצא דופן. זה סיפור שלא ניתן למצוא אצל כל אחד.

הרב אהרן מרגלית הפך את סיפור חייו הייחודיים לשורה ארוכה של ספרים והרצאות, אשר מושכים אליהם קהל רב בכל רחבי העולם, בין אם זה בישראל ובין אם זה במדינות אחרות, בין אם מדובר בקהל יהודי ובין אם זה בקהל מדתות אחרות. בסיפורו מלמד הרב מרגלית כיצד הפך מילד עם בעיות בריאותיות שונות, בעיות פיזיולוגיות, אשר התמודד גם בשלבים מתקדמים יותר בחייו עם בעיות בריאותיות וטרגדיות שונות, לאדם אופטימי ושמח, אשר מוכן לכל אתגר ויכול לו. 

כיצד אפשר ללמוד מסיפורו של הרב מרגלית

כאמור, הרב מרגלית דאג להפוך את סיפורו לשורה ארוכה של יצירות אשר כל אחד יכול לקרוא וליהנות מהן, כל אחד יכול ללמוד ולקבל השראה. בין אם זה דרך ספרים, הרצאות, קומיקס ועוד. ספריו נמצאים בלא מעט בתים ועוזרים לאנשים שונים ברחבי העולם, להתגבר על מכשולים ומשברים שהם עצמם עומדים בפניהם. 

אם גם אתם מוצאים את עצמם מתמודדים עם משבר כזה או אחר, אזי שזו הזדמנות טובה בשבילכם לקרוא יצירות שיכולות לשנות את חייכם. 

 

תפריט נגישות