כל הסיבות לעשות פוליסת ביטוח קולקטיבי לעובדי המשרד

אם אתה מנהל משרד, אתה ודאי מבין את הצורך לדאוג לעובדיך באופן הטוב ביותר מכל הבחינות. ולכן, כאשר מדובר בבריאות שלהם, אין להתפשר על כך. מנהלי משרד רבים בוחרים כיום לעשות פוליסת ביטוח קולקטיבית עבור עובדי המשרד שלהם ולסייע להם בכך לקבל את כל הדברים הרלוונטיים ביותר לבריאותם, במחיר זול ואטרקטיבי. לפוליסת ביטוח קולקטיבית לעובדים במשרד יתרונות רבים וחשוב מאוד לבחור את הגוף אשר יבטח באופן קולקטיבי את עובדי המשרד במחיר הטוב ביותר אשר במסגרת הפוליסה אותה הוא מציע מקבלים העובדים כמה שיותר פריווילגיות בתחום טיפולים בריאותיים יקרים שונים בעת הצורך.

מהי פוליסת ביטוח קולקטיבית

אנשים רבים דואגים לבטח את עצמם ומשפחתם באופן פרטי בכל מה שגובל בקבלת שירותי בריאות שונים בעת הצורך במחיר זול. פוליסות הביטוח השונות מכסות לא מעט הוצאות של ניתוחים, השתלות בארץ ובחוץ לארץ ותרופות יקרות ערך, במידה והאדם זקוק להם בשלב כלשהו בחיוו והוא מבוטח במסגרת ביטוח כלשהו. לרוב, הביטוחים הללו באופן פרטי הם דבר יקר מאוד ולכן, לא מעט אנשים מעוניינים לעשות פוליסת ביטוח במסגרת עבודתם, אשר תעלה להם פחות ותכסה את כל מה שרלוונטי עבור פוליסת ביטוח איכותית. מנהלי מקומות עבודה רבים בוחרים להציע לעובדיהם פוליסת ביטוח קולקטיבית, אשר תעלה לעובדים מחיר זול באופן משמעותי או שהעובדים לא יצטרכו לשלם עליה כלל. המעסיק בוחר איזה רובד בפוליסה הוא נותן לעובדיו והעובד יכול לבקש מהמעסיק להוסיף רובד נוסף בפוליסה על חשבון העובד.

מדוע כדאי לעשות פוליסת ביטוח קולקטיבית לעובדי משרד

כאשר מדובר בעובדי משרד רבים, פוליסת ביטוח קולקטיבית תספק להם את כל מה שנחוץ להם עבור שמירה על בריאותם התקנית ודאגה לבריאותם העתידית, במחיר המשתלם ביותר. כאשר מעסיק בוחר להציע לעובדיו פוליסת ביטוח קולקטיבית, הוא שומר בכך על נאמנותו של העובד למקום העבודה ועל כך שהעובד יבחר להישאר בעבודה לאורך זמן ולעשות את עבודתו נאמנה, מתוקף הפוליסה היקרה שניתנה לו במחיר נמוך משמעותית או בחינם. כמו כן, מעסיקים רבים  מעניקים לעובדים פוליסת ביטוח אישית וכן פוליסת ביטוח עבור משפחתם שלעיתים גם כוללות כיסוי על תאונות בחו"ל (כדאי לבדוק). כיום פוליסת ביטוח בריאותית היא דבר הכרחי ביותר ולכן, בכדי לחסוך עד כמה שניתן בפוליסה זו, כדאי לבדוק האם מקום העבודה שלך מציע לך פוליסת ביטוח במחיר נמוך יותר או בחינם ומה מוצע לך במסגרת פוליסת הביטוח הזו.

תפריט נגישות