כמה עולה קייטרינג לאירועים – פרמטרים שקובעים את המחיר

כשאנחנו מזמינים שירות קייטרינג לאירוע, בין אם זה אירוע פרטי, עסקי או כל אירוע אחר, ולא משנה היכן אנחנו מתכוונים לערוך אותו, בין אם זה בבית, בגן או אולם אירועים או בכל מקום אחר, אז באופן טבעי, העלויות יכולות להיות שונה בין חברה לחברה, בין סוג קייטרינג אחד לסוג אחר.

השאלה הנשאלת היא, ובה רבים עוסקים מן הסתם, היא כיצד קובעים את עלות שירותי קייטרינג לאירועים. מה הם הפרמטרים שקובעים עבורנו את המחיר. הרי ברור מאליו שהחברות לא קובעות מחיר כך סתם, אלא מבססות אותו על פי פרמטרים מסוימים.

אנחנו יכולים למצוא מספר פרמטרים אשר יכולים להשפיע על המחיר שאנחנו נשלם עבור שירותי קייטרינג של פודקראפט למשל (בדקו באתר http://www.foodcraft.co.il). כאן המקום לציין, שכל חברה קובעת לעצמה, כמובן, את הפרמטרים וכיצד היא מתייחסת עליהם. כל חברה גם קובעת את האחוזים של כל פרמטר בקביעת המחיר.קייטרינג לאירועים

לפני שאנחנו נתייחס לפרמטרים, חשוב לומר, עלויות השירות לא בהכרח קובעות את האיכות, כמובן. ייתכן מאוד שחברה תגבה ממנו סכום גבוה, ואנחנו נגלה שאיכות האוכל והשירות, לא ברמה גבוהה, לעומת זאת, ייתכן שנשלם סכום נמוך אך השירות והאיכות יהיו ברמה גבוהה.

אילו פרמטרים יכולים להשפיע על קייטרינג לאירועים? ראשית, סוג האוכל, סוג המנות. סביר להניח שאם מדובר בקייטרינג גורמה, אז המחיר יהיה גבוה יותר מאשר בקייטרינג רגיל, סביר להניח שאם מדובר על מנות שיש צורך בכמות גדולה של חומרי גלם, מנות מיוחדות, אז המחיר יהיה שונה ביחס למנות אחרות.

שנית, חומרי הגלם כאמור. ככל שהמחיר שלהם בשוק גבוה, כך מחיר המנה תעלה ולהיפך. אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהחברה אמורה לרכוש חומרים עבור כל התפריט ועל כל זה ישפיע.

שלישית, כמות המנות. ככל שמזמינים יותר מנות, סביר להניח שמחיר פר מנה ירד, למרות שהמחיר השירות הכולל יעלה. לכן הרבה פעמים עדיף להזמין יותר מאשר פחות.

ארבע, סוג השירות וכן הזמינות של החברה. כלומר, ישנן חברות שיגבו סכום גבוה יותר בגלל שהן מציעות שירות איכותי והן מאוד מבוקשות.

> מוזמנים לאתר kvish40.co.il לברר עלויות של ספקים לאירועים

תפריט נגישות