4 דברים שחשוב לדעת על חומצה היאלורונית

עולם הטיפולים והרפואה מתקדם כל הזמן בצעדי ענק, כל הזמן מפותחים עוד ועוד חידושים המביאים אותנו אל עולמות חדשים ומלהיבים. אחד החידושים הגדולים ביותר ששי הוא חומצה היאלורונית. מאמר זה ירחיב את היריעה על חומצה זו ויספק לכם את המידע המקיף ביותר שאתם צריכים בכדי לקבל את ההחלטה האם לעשות שימוש בחומצה זו, כיצד לעשות שימוש בחומצה ומתי כדאי לעשות שימוש בחומצה.

  • מהי חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומצה הנמצאת בגוף. ככזאת היא רכיב טבעי לחלוטין מה שמעיד גם על האיכויות הרבות של החומצה ועל היתרונות שיש בשימוש בה. הבעיה היא שככל שעובר זמן ואנו מתבגרים כך יש החומצה ההיאלורונית הולכת ומתמעטת בגוף. דבר זה מוביל להזדקנות העור ולקמטים בעור. כך כאשר מזריקים לנו את החומצה למעשה מצעירים את העור ומטפחים אותו וזהו דבר בעל ערך אדיר המשפר את המראה שלנו במידה ניכרת.חומצה היאלורונית

  • האם השימוש בה בטוח?

אחת השאלות החשובות ביותר ששי לשאול היא האם חומצה היאלורונית בטוחה והאם כדאי לעשות בה שימוש. התשובה היא שהחומצה בטוחה לחלוטין ואתם לא צריכים לחשוש לרגע לעשות שימוש בחומצה. מדובר באחד הטיפולים הקוסמטיים הבטוחים ביותר שיש ואתם יכולים להיות רגועים בנוגע לשימוש בה.

  • באילו טיפולים נעשה בה שימוש?

השימוש העיקרי בחומצה היאלורונית נעשה בעור הפנים מתוך מטרה להצעיר אותו, למלא קמטים, למלא שקעים ועוד. באמצעות החומצה ניתן גם לעצב את השפתיים ולעצב ולחטב חלקים אחרים בגוף. כך כוחה של החומצה הוא רב וניתן להיעזר בה מאוד בכדי לעצב את הפנים ולהפוך אותם ליפים ומרשימים יותר מכל מה שהכרנו.

  • כיצד מתבצע הליך ההזרקה?

חשוב מאוד שתוודאו כי מי שמזריק לכם את החומצה הוא רק רופא שהוסמך לכך וקיבל הכשרה בתחום זה. עדיף כמובן שזה יהיה מנתח פלסטי ולא רופא בעל התמחות אחרת. כך תבטיחו כי הטיפול יהיה ברמה הטובה ביותר וללא טעויות ובעיות היכולות לפגוע בכם ובעור הפנים שלכם. אל תיקחו סיכון בנושא זה ועדיף ללכת על בטוח.

 

תפריט נגישות