סוגר דלת הידראולי התקן זאת בעצמך

הדלתות שיש לנו בבית הן פריט יומיומי שאנחנו רגילים אליו. כאשר יש לנו ילדים צעירים בני שנתיים או ארבע אנחנו חייבים להבין שפריטים שימושיים שאנחנו רגילים להשתמש בהם ביומיום כמו דלתות של ארונות או חדרים יכולים לסכן את הילדים. פעמים רבות ילדים יכולים לטרוק את דלתות הבית או הדלתות של הארונות על כפות הרגליים או על כפות הידיים שלהם – פציעה זו יכולה להיות מאוד לא נעימה ולגרום להם לנזק גופני. בבית בו יש ילדים בני הגיל הרך או תינוקות מומלץ מאוד להתקין סוגר דלת הידראולי בשביל להבטיח את פעולת סגירת הדלתות החדרים.

סוגר דלת הידראולי

התקנת סוגר דלת – יתרונות בטיחותיים

התקנת סוגר דלת מסוג סוגר דלת הידראולי היא בעלת יתרונות ברורים מבחינה בטיחותית בבתים בהם יש ילדים קטנים בני הגיל הרך. סוגר דלת זה יכול להיות בעל שימוש כפול מבחינה בטיחותית: הוא יכול למנוע מהילדים שלנו להיכנס לבד לחדרים שאנחנו לא רוצים שתהיה להם גישה חופשית אליהם כמו חדר הכביסה או המטבח. סוגר זה יכול גם לסייע לנו למנוע מהילדים שלנו לפתוח את דלתות היציאה מהבית ולצאת ממנו כאשר אנחנו לא שמים לב או עסוקים בדבר מה חשוב. סוגרים לדלתות יכולים גם למנוע מצב בו הילדים שלנו טורקים דלתות בטעות או בהיסח הדעת כאשר הם עצבניים או לא שמים לב וכך אנחנו מונעים מהם להיפצע.

התקנת סוגר דלת – לבתים פרטיים ובנייני דירות

התקנת כל הסוגים של סוגר דלת יכולה להיות שימושית מאוד בבתים של משפחות, כולל בתים פרטיים ובתים בבנייני דירות. יש הרבה מאוד סוגים שונים של סוגרי דלתות כאשר אחד הסוגים המתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית הוא סוגר דלת הידראולי. סוגר זה חזק מאוד והוא בטיחותי לשימוש בבתים עם ילדים קטנים ועם חיות מחמד. מומלץ להתקין סוגרים לדלתות גם מבחינת השמירה על איכות הבנייה של הבית. כאשר בדלתות הבית שלנו יש סוגרים הן נטרקות פחות בגלל הרוח – וכך איכות הבנייה שלהן נשמרת לאורך זמן רב יותר ויכולה לשמש אותנו טוב יותר.

תפריט נגישות