האם הרטבת לילה מהווה סיכון רפואי לילדים? ד"ר קובי שגיא מסביר

הרטבת לילה היא תופעה מטרידה ומעיקה, וזה נכון לפי כל הדעות והשיטות. ילד מרטיב הוא ילד שחווה כישלונות, דחיה, אכזבות והמון תסכול. היות שכך ניתן לומר כי ההרטבה פוגעת בתדמית האישית של הילד. הוא מרגיש רגשות לא נעימים בשנים הקריטיות שלו לבניית הדימוי העצמי שלו. והתוצאה עלולה להיות חמורה. מסיבה זו יש לזכור כי חשוב מאוד להתאים לילד את הטיפול הנכון לו, כך שהרטבת הלילה תיפרד ממנו לחיים ולשלום.

ד"ר קובי שגיא מגיש – טיפול מוצלח לפתרון הבעיה

כדי לסייע לילד שלכם ולעזור לו להיפרד מהבעיה שלו בהקדם האפשרי חשוב להפנות אותו לטיפול מתאים של ד"ר קובי שגיא. מדובר על טיפול ממוקד בו הילד חווה תהליך של גמילה מהרטבת לילה. פעמים הטיפול יקר, תובעני ומכניס את הילד לתקופה על מאמץ. אבל תמיד הטיפול כדאי ושווה, אם הוא טומן בחובו תוצאות כמובן.

לטפל בזמן אצל ד"ר קובי שגיא

כדי למנוע מהילד שלכם את כל הרגשות השליליים, כדי לעזור לו לצלוח את התקופה הלא נעימה הזו בצורה הטובה ביותר כדאי מאוד לפנות עמו לטיפול בהקדם האפשרי במרפאת ד"ר קובי שגיא. כלומר, לאבחן האם הילד אכן מוגדר כמי שמתמודד עם הרטבת לילה. ואם התשובה חיובית – כדאי לפנות אתו לטיפול מקצועי ומוכח. כך אתם חוסכים ממנו את הצער ואת הכישלונות היומיומיים שהוא חווה.

יעילות וסיפורים של הצלחה

חשוב לציין כי כאשר בוחרים גורם טיפולי יש לשים לב לכך כי יש מטפלים רבים ושיטות מגוונות. כדי להיות בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול היעיל והנכון חשוב לאתר את הקליניקה הנכונה והמתאימה לכם. זו שמציעה טיפול עכשווי ומוכח. אם אתם מתעניינים כדאי לכם לבקר באתר של ד"ר קובי שגיא, בואו וקראו על המטופלים הרבים ועל סיפורי ההצלחה שלהם. שמעו עד כמה הם מרוצים ושבעי רצון מהטיפול. חוות הדעת החיובית שלהם תספר לכם עד כמה כדאי גם לכם לפנות לטיפול. אפשר גם אפשר לחתום את תקופת הקושי הזו, ולהגיע למקום בו הילד שלכם נגמל כליל מהרטבת לילה. אז למה להמשיך לסבול?

תפריט נגישות