שיש למטבח אבן קיסר קטלוג 2017 – היכן אפשר לראות?

אם אתם מחפשים שיש למטבח, יכול להיות שתרצו לבדוק את הקטלוג של אבן קיסר לשנת 2017. אעז אילו סוגי שיש למטבח נפגוש בקטלוג, והיכן אפשר למצוא אותו? הכל בהמשך.

שיש למטבח אבן קיסר קטלוג 2017
שיש אבן קיסר באתר שיש ניר צבי

שיש אבן קיסר

שיש אבן קיסר נחשב לאחר מסוגי השיש הפופולאריים בעולם אותו תוכלו למצוא גם באתר שיש ניר צבי. השיש עשוי מאבן טבעית אשר מורכב מעיסות שונות שהופכות אותו לחזק במיוחד. עיסות השיש מורכבת מחומרים טבעיים חזקים ביותר, תערובת קוורץ המותאמת להרכבת השיש שבה חול יום, שרף, פוליאסטר ושאר חורים שמאפשרים יציקת שיש מושלמת.

אילו עוד סוגי שיש קיימים מלבד שיש אבן קיסר?

מלבד שיש אבן קיסר, ישנם שני סוגי שיש פופולאריים והם שישי גרניט ושיש אוניקס:

שיש גרניט

שיש זה הפך למבוקש בשנים האחרונות וזאת גם בשל האיכות שלו וגם בשל הצבעים שלו שמאפשרים עיצוב בית רחב ומגוון יותר. שיש גרניט הינו נפוץ למטבח, והוא עמיד מאד מפני חום, אינו נשחק, ומתאים למגוון מקומות במטבח – כך שניתן ליצור באמצעותו מראה הרמוני במיוחד בכל רחבי הבית.

שיש אוניקס

שיש זה גם הוא נחשב נפוץ וזאת בשל החדשנות שלו, ריבוי הגוונים שישנם בשיש, עיצוב מופלא המשולב עם איכות. שיש אוניקס הוא כזה שעשוי מחומרים קשיחים מהם יוצרים אבני חן, ולכן מגוון הצבעים בו רחב במיוחד תוך שניתן למצוא צבעים אופנתיים של אדום, שחור ולבן.

שיש אוניקס היה פופולארי כבר מימי האימפריה המצרית, ולכן הוא נחשב אצילי ומרשים. יש אוניקס מיוצר מליטוש האבן שמאפשרת הכנת משטחי עבודה קשיחים ועמידים, כאשר ניתן לייצר ממנו גם משטחים שקופים שמאפשרת חדשנות בעיצוב.

אז היכן ניתן למצוא את קטלוג 2017 של אבן קיסר?

את הקטלוג בו ניתן לראות את מגוון סוגי השישי ניתן למצוא דרך אתרים של חברות שונות המאפשרות צפייה בקטלוג באתר. בנוסף ניתן להגיע אל משווקים ויבואנים מומחים ולבדוק את השיש גם בקטלוג וגם באופן מוחשי. בכך ניתן ליהנות ממבחר רחב של אפשרויות עיצוב למטבח.

 

תפריט נגישות