לימודי בגרות במתמטיקה און ליין בקצב שלך

הרבה מאוד ילדים גדלים עם חשש מובנה מפני התוכן של מתמטיקה. זה לא ממש ברור מתי החשש הזה הלך ונבנה לו, אבל בהחלט אפשר לראות כי מערכת החינוך הממסדית לא ממש מסייעת לכל ילד להתמודד כראוי מול נושא מרתק שרק מחדד את המחשבה ויכול להביא אל חשיבה מתמטית בריאה.

מתמטיקה טומנת בחובה עולם שלם של מספרים אשר איתו יכולים לעשות הרבה מאוד דברים כאשר המספרים נושקים אל פרמטרים רבים מן המודע של החיים, ועל מנת להכיר את המתמטיקה על נפלאותיה השונות, צריכים ללמד ילדים לאהוב את המקצוע ואת האתגר שהוא מציע להם לעבור.

שיטת הלימוד בבתי הספר

כאמור, שיטת הלימוד הקיימת בבתי הספר היא כזו אשר לא עוצרת כאשר ישנם ילדים אשר מתקשים ברגע מסוים של העברת החומר על ידי המורה. כל מורה עוברת על החומר לפי הסדר הנדרש ולאחר שערכה את מערך השיעורים היא מתקדמת הלאה אל עבר הנושא הנלמד הבא ברשימה.

לימודי בגרות און ליין

כמות הילדים שנשארים מאחור ובכלל לא נמצאים ברמה מספקת של ידיעה הם רבים, והפערים הללו רק הולכים וגדלים בצורה שלא מאפשרת להגיע אל רמה נדרשת לקראת הבגרות כאשר ההבדל בינם לבין מי שרכש את הידע הזה בצורה מסודרת רק גורם למגדל של קלפים שייפול ברגע של בחינה.

השיטה בלימוד אונליין

הודות לאינטרנט  ולטכנולוגיה אשר מביאה הרבה מאוד חידושים טכנולוגיים אל הידיים של כל אדם, ישנם כבר אתרים בהם שיטת הלימוד היא מודרנית ונגישה, שם ילדים יכולים להירשם אל קורס של לימוד מתמטיקה אונליין. הדבר יכול לעזור רבות לאלה שמתביישים לחשוף את החסון הזה שיש להם ומאפשר לילדים שקל להם יותר ללמוד בצורה הזו על פני לימוד מול מורה.

עם סרטונים אשר נמצאים אונליין לצד סיוע של המורים הטובים ביותר בתחום זה כל ילד יכול להתקדם שלב אחר שלב ולהשלים פערים עד אשר יגלה כי הוא בכלל ברמה גבוהה מכפי שחשב במתמטיקה הידועה לשמצה. ואולי אפילו יעבור אל בגרות במסלול של 4 יחידות ולא שלוש כפי שחשב בתחילה…

תפריט נגישות