מצנן אוויר: מושלם לקירור חללים מסחריים

מהם מצנני אוויר? ומדוע הם כה מתאימים לקירור חללי תעשייה? מצנני אוויר הפכו לדרך אשר באמצעותה אפשר לקרר חללים מסחריים, כמו למשל צינון מרפסות של בתי קפה, מסעדות ומלונות, קירור חללי עבודה פתוחים, צינון מרפסות, מרכזי קניות, שווקים, מרכזי תרבות ועוד.

כיום באמצעות מצנן אוויר ניתן לקרר חללים פתוחים משלל סוגים, כמו כאלה אשר מתקיים בהם מסחר, תצוגות, הופעות פעילויות, כנסים, ועוד.

מצנן אוויר

אבל מה צריך לדעת על מצנן אוויר?

מצנן אוויר הוא מוצר שנועד לקרר את האוויר החיצוני אשר בו נמצאים אנשים או אפילו בעלי חיים. כיום אפשר באמצעות מצנן ליהנות מקירור של כל חלל, בין אם מדובר בחלל אשר בו נמצאים אנשים, ילדים, בעלי חיים ועוד.

מצנן כזה מתאים גם לאירועים גדולים אשר מתקיימים בחוץ כמו הופעה, חתונה אירוע שכונתי גדול ועוד והוא מתאים גם לקירור חללים מסחריים קטנים יורת כמו גם חללי עבודה חיצונים ואפילו למרפסות ביתיות גינות וחצרות.

למה צריך לשים לב כאשר בוחרים מצנן אוויר?

מחיר – בצעו השוואת מחירים ומצאו מצנן שתוכלו לשלם עליו בתשלומים במידת הצורך, כמו גם כזה שמחיר משתלם.

חסכון – בחרו מצנן אוויר אשר מאפשר חסכון בחשמל וצורך עד 0.10 אגורות בשעת העבודה שלו.

דגם – בחרו את הדגם המתאים לכפם ביותר לפי כוח שבו עובד המצנן. כיום ישנם שלל גדלי מנועים של מצננים ביניהם מנועי 6000 , 8000, 10000 ומעלה. התאימו את גודל המצנן לגודל החלל שאתם רוצים לצנן.

קבלת אחריות ושירות תיקונים – הקפידו לבחור את המצנן מחברה איכותית אשר יכולה להבטיח כלם שירות תיקונים, אחריות ואף החלפת המוצר במידה והוא אינו מתאים לצרכים שלכם. שימו לב כי אתם יכולים לקבל זיכוי או החזר כספי בהתאם לנהלי החברה.

משלוח – על מנת לחסוך בזמן ומשאבים בחרו חברה שתוכל לספק לכם את המצנן לכל מקום ובמהירות.

תפריט נגישות