דלתות פנים הזזה – המדריך לקנייה נכונה

מתי כדאי לבחור דלתות הזזה? לאיזה מרחבים זה מתאים? וכיצד בוחרים חנות דלתות טובה שתספק לכם דלתות כאלה? הנה המדריך הקצר לקניה נכונה של דלתות פנים הזזה

הדלתות של הבית או של בית העסק שלכם, הן שמפרידות בין חללים וגם מגנות עלינו מפריצה, רוח וגשם, קור וחום, תהודה ושאר מפגעים חיצוניים. כשאנחנו בוחרים דלתות אנו רוצים שהן ישתלבו כמה שניתן במרחב ושהן יהיו חלק  בלתי נפרד מהעיצוב במרחב. בין היתר חשוב לבחור דלת פרקטית ונוחה שתתאים לאופי המבנה. אז כיצד בוחרים?

התאמה לצרכים שלכם ושל המרחב

בתחילה חשוב לוודא כי הדלת מתאימה למרחב שלכם וכי אכן דרושה דלת הזזה במרחב הזה. דלתות הזזה מתאימות בדרך כלל למרחבים קטנים שיש לחסוך בהם מקום אבל הן יכולות להתאים גם למחיצה בין חדרים, כמו למשל בין חדר שינה לחד ארונות או שהן יוכלו לשמש דלת לפטיו או לגינה. במקרה ומדובר בחלק בלתי נפרד מהמרחב – חשוב שהדלת תתאים למבנה ולאווירה שתרצו לשדר, כמו גם שתהיה פרקטית ונכונה לצרכים שלכם ושל המרחב. 

התאמה למקומות צרים

רבים בוחרים בדלתות הזזה משום שהן מתאימות למעברים צרים. באמצעות דלת הזזה אין צורך לפתוח את הדלת פנימה או החוצה ומתפנה מקום רב בכול חלל, החל ממסדרונות עד לכניסה למטבח. בחירה כזאת תהיה נכונה ותסייע להתנהל טוב יותר ובנוחות במרחב. 

גודל ועיצוב

לבסוף יש לשים לב לגודל ועיצוב הדלת ולבחור דלתות שסגנון העיצוב שלהן מתאים לסגנון הבית, כמו למשל דלתות צרפתיות עם זכוכית לעיצוב בסגנון פרובנס או דלתות לבנות קלאסיות לעיצוב מודרני. מדדו את המרחב והזמינו דלת עם מידות מדויקות לצרכים של המבנה. 

בדקו דלתות פולימר מחירים בהתאמה אישית

תפריט נגישות