הופעות רחוב זה לא סתם מופע

לעיתים, אתם הולכים בכיכר או ברחוב הראשי של העיר, ואתם צופים בפסלים חיים, שהם אנשים שלא זזים, מאופרים, ולבושים בצורה מוגזמת. וכן אתם יכולים לראות להטוטנים המבצעים כל מיני הופעות, שגם הם לבושים בתלבושת צבעונים ושמחות, וכן גם ניתן לראות אנשים ההולכים על קביים לבושים בצורה מעניינת, אם גם אתם לא מבינים מה האנשים האלו עושים באמצע הרחוב,. תדעו שזהו נקרא מופע רחוב. מופע רחוב או בשמו השני מופע חוצות הוא מופע המוצג במקום ציבורי, וכן במופע רחוב השחקנים בדרך מצפים למתן כסף מהעוברים והשבים ברחוב, ויש להם דרכים מעניינות להשיג את זה. אז מזה מופע רחוב ולמה הוא לא סתם מופע?

מהו מופע רחוב? 

מופע רחוב נקרא כך כי הוא מופע במקומות ציבוריים, בדרך כלל ברחובות ובכיכרות. ניתן למצוא מגוון רחב של שחקנים המופעים בו מגוון דמויות שטח, אך העיקריות שבהן הם פסלים דוממים ופנטומימאים. השחקנים האלו בעזרת תלבושת מעוצבת, ואיפור מוקפד מנסים להציג ללא מילים, ובמקרה של פסלים חיים גם ללא הזזת שרירים. ניתן למצוא במופע רחוב גם להטוטנים, המבצעים כל מיני תרגילי קסמים בין התרגילים המוכרים ביותר ניתן למצוא העפת בקבוקים או כדורים באוויר ותפיסה שלהם (הקליקו לפרטים נוספים), בנוסף לכך ניתן יהיה למצוא במופע רחוב גם אנשים על קביים גבוהים הגורמים להם להראות גבוהים מאד ולהרשים מאד.

מה היתרונות של מופע רחוב? 

למופע רחוב יש מגוון יתרונות עיקריים:

אם אתם לא יכולים להגיע אל הצגה היא מגיעה אליכם, וכן במופעים אלו אתם נחשפים לדמויות ססגוניות ומיוחדות, והם מאפשרים לכם להיחשף אל אומנות אחרת ושונה. אומנות זו מתאימה גם לילדים קטנים ללא כל תשלום.

תפריט נגישות