טיפים לבחירת ביקיני

לא מעט נשים, צעירות ומבוגרות מעדיפות ללבוש בגד ים בשני חלקים כשהן הולכות לבריכה או לים. מדובר על ביקיני במקום בגד ים שלם. לעיתים הן מעדיפות בגד ים כזה בגלל העיצוב שלו, לעיתים הן מעדיפות אותו בגלל שכך הן יכולות להשתזף יותר, ויש לא מעט מקרים שבגד ים כזה מבליט את יופיין ואין ספק שבכל גיל, זה יכול להתאים.

השאלה היא, כיצד רוכשים בגד ים מסוג ביקיני. יש דברים מסוימים שצריך לבדוק לפני שרוכשים בגד ים כזה, הן בשביל שהוא יתאים למבנה הגוף ולא יצור תחושה של לחץ והן בשביל שיהיה ניתן ליהנות ממנו מבחינת עיצוב וסגנון.

על מנת שיהיה לכן קל לבחור ביקיני, בין כזה שאתן רוכשות באתר www.juccy.co.il ובין כזה שאתן רוכשות בחנות בגדי ים, יצרנו רשימה של טיפים בנושא שיכולים לעזור לכן. לא מדובר בדברים מורכבים מדי, אך בהחלט מדובר על מספר טיפים שרצוי לזכור כשמחליטים לקנות ביקיני חדש.

בחירת ביקיני

ראשית, לפני העיצוב והסגנון, הביקיני אמור להיות נוח על הגוף. נכון שמדובר בבגד ים מאוד יפה אך אם הוא לא נוח, זו יכולה להיות בעיה. הוא אמור לשבת בצורה נוחה על הגוף, להיות במשקל נוח, הוא לא אמור ללחוץ, החזה אמור לשבת בו טוב.

שנית, רצוי לבדוק את הבד שלו, הן מבחינת המשקל והן מבחינת האיכות, על מנת שהוא יהיה גם נעים לגוף וגם יספוג בצורה טובה את המים.

שלישית, כשקונים ביקיני צריך לקחת בחשבון את העיצוב והצבע, על מנת שיתאים לצבע העור של הגוף. צריך לראות מספר סוגים לפני שבוחרים סוג ספציפי.

ארבע, כשקונים ביקיני יש לקחת בחשבון שמדובר בבגד ים יותר חושפני מבגדי ים אחרים. סביר להניח שזו המטרה. השאלה היא עד כמה. רצוי להביט במראה ולראות האם זה חושפני במידה, יותר מדי או פחות מדי.

חמש, כשמחליטים לקנות ביקיני, צריך לשאול את השאלה, כמה פעמים מתכוונים להשתמש בו. אין טעם לבזבז הרבה כסף על פעמים בודדות שהולכים לים או לבריכה, ואין טעם לקנות משהו זול אם הולכים כל יום.

 

 

תפריט נגישות