מהו מיזוג אוויר vrf?

מערכת מיזוג אוויר vrf הינה מערכת מיוחדת אשר פועלת בעזרת מדחס מיוחד אשר משנה את התפוקה שלו בהתאם לדרישות של המאיידים, זאת בעזרת שינוי של תדר המנוע. זוהי מערכת מודולרית אשר בעזרתה אפשרי להשתמש באותו הזמן במספר רב מאוד של יחידות איוד שונות, אשר כולן מחוברות ליחידה אחת. אמנם, מערכת מיזוג אוויר הפועלת על טכנולוגיית vrf הינה מערכת יקרה יותר ממערכות המיזוג הרגילות, אך היא מעניקה יתרונות רבים מאוד אשר הופכים את המחיר הזה להרבה יותר משתלם, בעיקר לאנשים בעלי בתים גדולים ובעיקר בתי מלון, בנייני משרדים ואולמות אירועים.

שמירה על טמפרטורה אחידה

אחד היתרונות החשובים ביותר שמעניקה מערכת מיזוג אוויר הפועלת על טכנולוגיית vrf הינו העובדה שהיא מאפשרת שמירה על טמפרטורה אחידה בכל החלל, גם אם זה מקום גדול במיוחד. תשכחו ממקום בו אם עומדים בפינה אחת וקר לכם מאוד, ובפינה אחרת חם מאוד, או שאתם צריכים לשחק כל כמה דקות עם הטמפרטורה של המזגן בכדי ליהנות מאוויר נעים, עם המערכת הזאת בכל מקום שבו תשהו תיהנו מטמפרטורה זהה ויציבה לאורך של שעות פעילותה של המערכת.

חיסכון בחשמל

עוד יתרון משמעותי וחשוב מאוד של מערכות מיזוג אוויר הפועלות בטכנולוגיית vrf הינו החיסכון המשמעותי בחשמל אליו ניתן להגיע בשימוש במערכת הזו. מערכות vrf מצליחות להביא לעד 50% חיסכון בצריכת החשמל, נתון משמעותי אשר יכול להוריד את סכום חשבון החשמל שלכם בכמה מאות שקלים, בייחוד אם אתם ממזגים את החלל באופן קבוע בכל יום.

פעולה שקטה

מערכות מיזוג אוויר אשר פועלות בטכנולוגיית vrf הינו מערכות שקטות מאוד (עד 28 דציבלים לכל היותר). הפעולה השקטה של מערכות המיזוג הללו הופכת אותן להרבה יותר מתאימות למבנים מוסדיים, בתי מלון וכל מקום בו רוצים ליהנות ממזג אוויר נעים מבלי ליצור רעש לא נעים, גם בחלק הפנימי של המקום וגם בחלק החיצוני שלו.

ובשורה התחתונה, אם אתם מחפשים מערכת מיזוג אוויר איכותית, vrf זוהי התשובה הטובה ביותר עבורכם וזוהי מערכת מיזוג האוויר אשר תהפוך גם את הקיץ וגם את החורף לעונות בהן לא תחושו את מזג האוויר כללץ גם בחום לוהט וגם בקור מקפיא המערכת תמשיך לעבוד ותאפשר לכם להיות בטוחים כי מזג האוויר בחוץ לא ישפיע על החלל בו אתם נמצאים וכל מי שנמצא בו יהנה לשהות בו גם לזמן רב מאוד ללא כל בעיה.

תפריט נגישות