בובת אגרוף

אימוני כושר באמצעות בובות אגרוף, מסייעים לפיתוח המוטוריקה ומחזקים את הכושר הגופני והשרירים של המתאמן. בובת אגרוף המיוצרת מחומרי גלם איכותיים, נשמרת במצב מיטבי לאורך שנים על אף שימושים מאסיביים שנעשים בה, כאשר מוטב לרכוש מוצר שניתן להתאימו לגובה הנדרש על מנת לאפשר אימון בתנאים אופטימליים.

בובת אגרוף לפיתוח שרירים וסיבולת לב ריאה

השימוש בבובות אגרוף נעשה בשני אופנים עיקריים:

  1. אימונים של פלג הגוף התחתון, באמצעות בעיטות בבובה.
  2. אימוני פלג הגוף העליון – בעזרת אגרופים.

שני האופנים הללו מסייעים הן לחיזוק השרירים בגוף, והן לסיבולת הלב והריאה מכיוון שמדובר בפעולה אינטנסיבית שנעשית במהירות, הגורמת למאמץ אירובי ניכר.

ישנם סוגים רבים של בובות – מה הכי מומלץ לקנות?

השוני בין בובות המיועדות לאימוני כושר בכלל ולאגרוף בפרט, הוא הן בהיבט הוויזואלי והן בהיבט הטכני. ניתן למצוא בובות לאגרוף בעלות מראה אנושי, המדמות אדם העומד מול המתאמן ואמורות לייצר מוטיבציה לגבי האימון – האפקט הוא כשל מצב לחימה של המתאמן מול הבובה, והאימון נעשה תוך כדי מאמץ ניכר, והוא אפקטיבי ושורף הרבה יותר קלוריות.

עם זאת, ישנם מי שנרתעים מלרכוש בובת אגרוף שנראית כמו בן אדם ממש. מתאמנים אלו יעדיפו אביזר בעל קווי מתאר אנושיים אך ללא "פנים" ממש שמסייעים לאימון מובנה ונכון, וניתן לבעוט או להתאגרף מולו בכמה זוויות שונות אל מול "הידיים" או "הרגליים", או פשוט לרכוש שק אגרוף רגיל. כך או כך, חשוב לשים את הדגש על קניית פריט שנותן מענה מיטבי למתאמן, מתאים לגובהו או לחילופין ניתן לכיוון ועשוי מחומרים עמידים וחזקים.

מהו טווח המחירים של המוצר?

גם שק "רגיל" עומד המיועד לאגרוף ונראה כמו גליל, יעשה לגמרי את העבודה במידה ואתם בקיאים באופן שבו מומלץ לבצע את התנועות. שקי אגרוף כאלה נמכרים במחיר נמוך ביחס לבובות, סביב 2000 שקלים לערך לשק איכותי מאוד, כאשר גם במחיר נמוך מזה ניתן להשיג שקים באיכות טובה, המיועדים לשימוש במצב תלוי. לעומת זאת, בובת אגרוף "משוכללת" יותר ועומדת, יכולה להגיע גם למחיר של כמה אלפי שקלים, בהתאם לגודל, מורכבות המבנה וחומרי הגלם מהם היא עשויה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות