לופטים יוקרתיים ביפו כמו שרק ג׳וזף ברמן יודע לעשות

לפני שנדבר על הלופטים היוקרתיים של חברת אימן ג׳י בי חשוב לחדד את המושג לופט. המונח לופט מתייחס לחללי מגורים פתוחים ובדרך כלל גם בעלי תקרות גבוהות במיוחד. צורה אדריכלית זו מאפשרת עיצובים מיוחדים באווירה אחרת. ישנם כאלו הטועים לחשוב שלופט מתייחס לדירה קטנה, משהו בסגנון דירת סטודנטים, אך זה ממש לא מדויק. לופט פשוט מתייחס לדירה בעלת מרחב פנימי פתוח ומאוורר. בערים רבות בעולם, כמו למשל ניו יורק, ניתן לראות הרבה מבנים תעשייתיים בעלי חללים גדולים אשר הוסבו ללופטים יוקרתיים. גם בארץ, ובמיוחד בתל אביב-יפו ניתן למצוא לופטים יוקרתיים. כמובן שלא כל לופט הוא הסבה של מבנה תעשייתי, ישנם פרויקטים אשר מלכתחילה נבנו בתור לופטים יוקרתיים.

הלופטים היוקרתיים שבנה ג׳וזף ברמן ביפו הם דוגמת מופת בתחום. לופטים יוקרתיים מאופיינים בניצול של כל המרחב הפנימי, גם לגובה. אמנם הלופטים שומרים על חלל פתוח אחד אך בכל זאת מאפשרים פרטיות בזכות הפרדה מפלסית של חדרי המגורים הפרטיים. בדרך כלל חדר השינה נמצא במפלס שני אליו מגיעים באמצעות גרם מדרגות. חדר השינה ושאר אזורי המגורים הפרטיים צופים אל החלל במעין מרפסת פנימית.

לופטים יוקרתיים ביפו, כמו אלו אשר בונה ג׳וזף ברמן, יוצרים רושם חזק מאוד וחווית מגורים טוטלית. נכון שהם אינם מתאימים לכל סוג של דייר, אבל אף אחד לא יכול להישאר אדיש ליופי העיצובי של לופטים יוקרתיים ביפו. כמובן שרמת הגימור היא האיכותית ביותר, חברת אימן ג׳י בי תמיד מקפידה על כך, אך מדובר בהרבה יותר מגימור איכותי ומושלם. החוויה העיצובית נובעת מעיצוב פנורמי של 360 מעלות ורב ממדיות.

לופטים יוקרתיים נותנים חוויה שהיא ממש שונה. הם עושים שימוש בחלונות גדולים מאוד הצופים אל הסביבה וכך יוצרים אפקט מיוחד המעצים את תחושת המרחב. לכל כיוון שתסתכלו תראו ותרגישו את המרחב ואת העיצוב אשר עושה שימוש במרחב. תהיה זו הפחתת ערך להגיד שהחלונות הגדולים מאפשרים לכם לראות את המתרחש בחוץ, זה הרבה יותר מזה; החלונות הגדולים מכניסים את החוץ פנימה.

לופטים יוקרתיים ביפו, כפי שבונה אותם ג׳וזף ברמן, הם אחד הביטויים היותר מעניינים של הסביבה האורבנית, סביבה אשר תמיד מתמודדת עם אתגר הצפיפות האורבנית ומנסה לתת תחושת מרחב. חברת אימן ג׳י בי מעורבת בפרויקטים שונים של לופטים יוקרתיים ביפו אשר ניכרת בהם טביעת האצבע של ג׳וזף ברמן והאיכות הגבוהה שאליה הוא מחויב.

ג'וזף-ברמן

כתיבת תגובה

תפריט נגישות