על פועלו של דודי מליץ

השם דודי מליץ מוכר לכם? זה בהחלט הגיוני! לפניכם רשימת המקומות, בהם ודאי נתקלתם בשמו וגם קצת על מי הוא, מאין הוא בא והיכן הוא היום.

האח הגדול

אם גם אתם צופים נאמנים של תכנית הריאליטי המוכרת, ודאי ראיתם אותו שם בעונת ה-VIP כשהוא סיים בתור הזוכה הגדול של העונה. את עונת ה-VIP הוא התחיל בתור דמות לא כל כך מוכרת, מפני שעד אז הכירו אותו בעיקר בתור האקס של הזמרת הידועה מאיה בוסקילה. מהרגע שנכנס אל בית האח הגדול, הפך לדמות אהובה במיוחד, העפיל לגמר, להפתעת הדיירים, ואף זכה במקום הראשון.

כמו כל זוכה בתוכנית ריאליטי, גם לדודי מליץ היו חמש עשרה דקות של תהילה וניתן היה לראות ולשמוע אותו ועליו בטלוויזיה, ברדיו, בעיתונות הכתובה וברחבי רשת האינטרנט.

לפני האח הגדול

לפני כניסתו לבית האח הגדול ומלבד היותו האקס של מאיה בוסקילה, דודי הספיק להיות ברמן, דוגמן, להשתתף בתפקידי אורח בטלנובלות שונות ואף לגעת בתחתית. דודי התמודד עם התמכרות לאלכוהול ולסמים והצליח לצאת מהבור ולצמוח ממנו ומשם, הוא ממשיך לשאוף למעלה גם היום וכפי הנראה, הוא גם לא מתכוון להפסיק.

תחום הספורט

תחום הספורט הוא תחום, בו בלט בשנים האחרונות משרד יחסי הציבור של דודי מליץ. רק לפני זמן קצר הוא ייצג את אירה ויגדורצ'יק, מאמנת נבחרת ההתעמלות האומנותית. אירה נחשדה בכך, שבעטה באחת מבנות הנבחרת שלה ומשרד יחסי הציבור של דודי עמד לצידה ועזר לה לשמור על המוניטין שלה. דוגמה נוספת היא הג'ודאית אליס שלזינגר, כאשר נאבקה נגד איגוד הג'ודו בשביל הזכות להתחרות באולימפיאדה ובכלל. המאבק הפך בין רגע לתקשורתי ושלזינגר נאלצה להשיב באמצעות התקשורת. כלומר, בעזרתו של משרד יחסי הציבור של דודי.

הוא היה מאחורי הקלעים והקים משרד יחסי ציבור מצליח, בו ייצג אנשים, המוכרים לנו היטב מתחומים שונים כדוגמת תחום הספורט, האקדמיה, עמותות, תחום הבריאות ועוד חברות ותאגידים שונים, עליהם ודאי שמעתם לאורך תקופת עבודתם עם משרדו.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות