כל מה שרציתם לדעת על דלתות בלגיות

כשהנוף עוצר נשימה, או הגינה יפה ומטופחת, זה מאוד נעים "להכניס פנימה קצת טבע" על ידי דלת זכוכית כדלת יציאה לגינה או למרפסת. הפרופיל הבלגי הוא יחסית  מבוקש ופופולארי בשנים האחרונות עבור חלונות ודלתות. מהו בעצם פרופיל בלגי? הפרופיל של החלון או הדלת הוא בעצם המסגרת שמחזיקה את הזכוכית. במקור, פרופיל בלגי הוא מסגרת עשויה ברזל שמחזיקה את הזכוכית. מה שמאפיין את המראה הבלגי הוא המסגרת הצרה במיוחד, המאפשרת לתת יותר מקום לזכוכית עצמה. בארץ השימוש בברזל אינו נפוץ כלל כחומר גלם, מכיוון שהוא יחסית יקר יותר, וגם אינו יעיל כחומר מבודד, אך אנו "משאילים" את המושג "חלון בלגי" כדי לתאר חלונות או דלתות אשר הפרופיל שלהם צר. 

 

לחברת אנדרסן יש מגוון רחב של מוצרים שונים וביניהם סוגים מגוונים של דלתות וחלונות. המאפיין את כלל המוצרים הנכללים בסדרה זו הוא חיפוי האלומיניום החיצוני של הדלתות והחלונות, חיפוי אשר לא רק מתאפיין ביתרונות של האלומיניום כחומר גלם אלא גם פותח אפשרויות רבות ומגוונות, למשל בכל הנוגע למגוון הצבעים הזמינים לבחירה עבור החיפוי החיצוני. בין הדלתות השונות הנכללות בסדרה זו ניתן למצוא גם דלת בלגית – אחד מסוגי הדלתות המבוקשים ביותר בארץ בשנים האחרונות. 

 

על יתרונות הדלת הבלגית והאלומיניום או הפיברגלס כחומר גלם לחיפוי חיצוני

לאנדרסן יש מגוון רחב של סוגי דלתות זכוכית, אשר לחלקם יש גם פרופיל צר כמו לדלת בלגית, וחלקם נותנים יותר מקום לעיצוב המסגרת עצמה.  

דלת בלגית היא למעשה דלת זכוכית עם פרופיל בלגי – זהו פרופיל דק ועדין יחסית, אשר מעבר למראה האלגנטי ולאפשרות לכניסה מיטבית של אור טבעי מבעד לדלת גם מאפשר לחלק את הדלת בצורות שונות, וליצור מעין חלונות בגדלים שונים ובצורות שונות בשטח הדלת. כאמור, דלתות בלגיות הפכו מבוקשות ופופולאריות ביותר בישראל בשנים האחרונות, בראש ובראשונה בגלל יתרונותיהן האסתטיים. הפרופיל הבלגי משתלב בצורה מצוינת עם סגנונות עיצוב שונים, ביניהם עיצוב מודרני מצד אחד ועיצוב כפרי מצד שני, ומאפשר להציב דלת זכוכית חזקה, יציבה ואסתטית בו בזמן בכל מקום בבית או במשרד.

ומה באשר לאלומיניום? חלונות אלומיניום הפכו לנפוצים ביותר גם כן בארץ כבר לפני כמה עשורים בעיקר בגלל המחיר הזול, והקלות בשימוש. אך חלונות אלומיניום אינן מבודדות כראוי, ויש לתת על כך את הדעת. בחברת אנדרסן משתמשים באלומיניום כאחת האופציות לחיפוי חיצוני של חלונות ודלתות. אופציה נוספת היא אקסטרוזיה של פלסטיק ועץ. כאשר מדובר בחיפויים חיצוניים, בפרופילים ובאלמנטים שונים חברת אנדרסן פיתחה סוגים שונים של חיפויים שמתפיקדם לעמוד חשופים בחוץ ולהגן על הדלת/חלון מפני השמש, הגשם, הלחות וכו'.

 

דלת בלגית עם חיפוי אלומיניום מבית אנדרסן

בעוד פירטנו בדבר היתרונות השונים של הדלת הבלגית מצד אחד, ושל האלומיניום כחומר גלם עבור חיפויים חיצוניים מצד שני, חשוב לציין גם כי כאשר מדובר בדלתות בלגיות עם חיפוי אלומיניום מבית אנדרסן, גם היתרונות של החברה עצמה מצטרפים לרשימה – 

אנדרסן היא לא רק החברה הוותיקה ביותר בתחום הדלתות כיום (פועלת מאז תחיל המאה העשרים בתחום), אלא גם החברה המובילה מבחינת איכות המוצרים שהיא מספקת והתמורה המתקבלת בעבור המחיר. זאת מכיוון שכלל המוצרים של אנדרסן מתאפיינים ברמת הגימור הטובה ביותר בשוק, עשויים מחלקים שונים אשר יוצרו כולם על ידי אנדרסן עצמה על מנת שיתאימו אחד לשני בצורה מושלמת ועוד. הגודל, הוותק והיקף הפעילות של החברה מאפשרית לה לייצר את הדלתות האיכותיות והטובות ביותר בתחום, ולמכרן במחירים אטרקטיביים ביותר. גם אם חיפשתם אחר דלת בלגית מעץ עם חיפוי אלומיניום ומצאתם אחת במחיר טוב יותר, במקרה של המוצר של אנדרסן תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את רמת האיכות הגבוהה ביותר, את האחריות המקיפה וארוכת הטווח ביותר (אחריות מוטסת לעשרים שנים!) ושירות חסר תחרות.

 

לפרטים נוספים אודות חלונות ודלתות אנדרסן, מחירים ויתרונות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון מספר: 077-8040240, או לבקר אותנו באתר בכתובת: https://andersenwindows.co.il/.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות