האנגצ'ה מלגזות – להרים את מה שכבד, בקלות!

ייצור כלי עבודה הוא אחד מאבות המזון של התרבות המודרנית, ובעצם מה שאפשר לנו, לבני האדם, להגיע לאן שהגענו. אנחנו יודעים לפתור בעיות מורכבות בדרכים שונות, ויכולים לעצב את עולמנו בעזרת כלי עבודה ומכונות שאנחנו בונים לצורך התקדמות ופיתוח. האנגצ'ה מלגזות מציע ללקוחותיה מפגש עם מכונות הרמה מהמתקדמות בעולם, כאן בישראל.

מלגזה היא כלי חזק מאוד, שמאפשר הרמה ושינוע של מטענים כבדים ממקום למקום, למרחקים קצרים יחסית. מחסנים, מבני תעשייה, סדנאות ואחרים משתמשים במלגזות באורח קבע, מה שמאפשר להם לייעל את העבודה שלהם בצורה משמעותית, ולעיתים אפילו מאפשר להם לבצע עבודה שאחרת פשוט לא היה אפשר לעשות.

סוגי מלגזות – מה תמצאו בקטלוג:

  • מלגזות חשמליות – מלגזה חשמלית כשמה כן היא, מלגזה לכל דבר ועניין, עם הכוח והבעוצמה שחייבים מלגזה מודרנית, אבל עם היתרונות של עבודה על חשמל. מלגזות אלו נטענות חשמלית עם מצברים של נחושת או של לית'יום, עובדות בשקט המוכר של רכבים על חשמל, ועם יכולת הנפה של בין 1.5 ועד 10 טון!
  • מלגזות דיזל – מי שמחפש לנוע לעבר משקלים של עד 16 טון, מלגזת דיזל מאפשרת גישה לכוח מסוג זה. הדיזל לא שקט כמו החשמל, אבל לא מאוד יקר, ויכול להיות פיתרון נהדר עבור העסק שלכם, בייחוד אם אתם צריכים כלים חזקים מאוד.

גם במחסן וגם בשטח!

מחסנים סגורים צריכים ציוד הרמה מיוחד, והחברה מציעה ללקוחותיה מגוון של ציוד שמתאים לעבודה בשטחים סגורים וקטנים, כלים חכמים שמאפשרים גמישות בעבודה והתאמה לצרכים הקטנים ביותר. הן מאפשרות עבודה נוחה ואפקטיבית במרכזים לוגיסטיים ומחסנים, ומגיעות עם תמיכה מלאה מהחברה.

האנגצ'ה מלגזות מציעים לכם גם מלגזות שטח, כלים חזקים במיוחד, שנועדו לעבוד מחוץ למחסן, מחוץ למפעל, ובגדול פשוט לעבוד בחוץ. כמו כל כלי שנועד לעבוד בשטח, כלים אלו חזקים עוד יותר, ומציעים עמידות גבוהה במיוחד. ניתן למצוא אותן בגרסאות של הנעה כפולה (ארבע על ארבע) או שתיים על ארבע, ועם יכולת הרמה של עד 5 טון.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות