הובלת פסנתרים – איך עושים זאת נכון

כל מי שאי פעם נאלץ לשנע את הפסנתר שבבעלותו למיקום חדש יכול להעיד כי מדובר במשימה לא פשוטה. למרות הנוכחות המסיבית והעוצמתית שלו, פסנתר הוא כלי נגינה עדין ביותר וכל טלטלה או חבטה עלולות לגרום לו נזק בלתי הפיך. לכן מעדיפים בעלי פסנתרים שלא לשנע את הפסנתר שברשותם, לעיתים אף במחיר של הישארות בדירה שאינה לרוחם.

יש לציין כי במקרים מסוימים הובלת פסנתרים אכן עלולה להיות בעייתית במיוחד. שינוע של פסנתר לדירה חדשה שממוקמת בבניין ישן כרוכה במקרים רבים בפירוק הפסנתר ובהרכבתו מחדש, בשל המעברים הצרים האופייניים למבנים הישנים שנבנו בישראל בשנות החמישים והשישים. החדשות הטובות הן שכיום ניתן להתגבר על כל הקשיים הללו ולשנע את הפסנתר למעון החדש ללא חשש, באמצעות שימוש במנופים.

הובלת פסנתרים

יתרונות הובלת פסנתרים באמצעות מנוף

הובלת פסנתרים באמצעות מנוף היא הדרך היעילה, החכמה והבטוחה ביותר להובלה של כלי נגינה

הובלה של פסנתר באמצעות מנוף מייתרת את הצורך לפרק את הפסנתר ולהרכיבו מחדש.

פירוק והרכבה של הפסנתר כרוכים בעלויות גבוהות ביותר ועלולים לגרום לנזקים כבדים.

צמצום הסיכוי לנזק שמקורו בחבטות או במכות במהלך ההובלה.

השימוש במנוף מאפשר להתגבר על אתגרים שמקורם במעברים צרים, פתחי כניסה קטנים או בעיות גישה שונות ומגוונות

החשיבות של עבודה מול חברה מקצועית ומנוסה

הובלת פסנתרים באמצעות מנוף זו עבודה למומחים! הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהטיפול בפסנתר מצריך רמת מיומנות גבוהה ביותר. כפי שנכתב כבר קודם, כל חבלה או מכה, ולו הקטנה ביותר עלולה להסב לפסנתר נזק בלתי הפיך. לכן ישנה חשיבות עליונה לעבודה אך ורק מול חברת הובלות המתמחה בתחום זה באופן ספציפי.

פורטל המובילים בישראל הינו פרוטל מקצועי שמוביל את התחום ההובלות בישראל כבר שנים רבות. החברה מעניקה ללקוחותיה ביטוח מקיף עבור כל עבודות ההובלה, דבר שודאי יסייע לכם להירגע בשעה שהפסנתר היקר לליבכם מועבר ממקום אחד לאחר. המובילים בישראל מחזיקים בידע ובציוד הדרושים על מנת שהובלת הפסנתר שלכם ליעדו החדש תעבור באופן החלק, המהיר והנעים ביותר, לשביעות רצונכם המלאה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות