הורוסקופ: דברים ששום אסטרולוג לא יספר לכם!

כאשר אנחנו קוראים הורוסקופ או הולכים לאסטרולוג/ית אנחנו לרוב שומעים דברים טובים או ניתוחים עמומים. הקשיים והתכונות הרעות שמיוחסים למזלות השונים נארזים במילים קשות לפענוח, מה שהופך את קריאת המפה האסטרולוגית שלנו לתהליך נעים.

אבל בואו נאמר את האמת, בהורוסקופ – רב הנסתר על הגלוי. בדיוק משום כך החלטנו להביא אליכם הורוסקופ שונה מזה שהתרגלנו אליו; את הצד שפחות מדברים עליו, את הצדדים הפחות ידועים או חיוביים והיותר משעשעים שמיוחסים למזלות שעל הגלגל (את הכתוב יש לקחת בהומור ובפרופורציות הנכונות). יאללה בואו נצא למסע בינות הכוכבים וגרמי השמיים…

"לי טלה בהורוסקופ ולך יש תאומים…"
טלה – לטלאים יש גבות אקספרסיביות ומבט זחוח. ואם לומר את האמת, אין להם הרבה סיבות להיות זחוחים. על פי רוב, הטלה אומר משהו ועושה משהו אחר לגמרי ובדרך כלל את הדבר הלא נכון, ומה שיפה זה שהם לא יספרו על כך לאף אחד. הם משתמשים בתיאוריות פילוסופיות ומטא פיסיות להצדקת אחזקת אקדח והם מסתובבים בתחושה שהם בלתי פגיעים. מסקנה – כנראה אלוהים הוא מזל טלה.

שור – מזל שור הוא מזל עם רגליים על הקרקע, זה ידוע, אבל לא כולם יודעים שהשוורים מתרחקים ממים וליתר דיוק ממקלחות. מזל שור מעדיף סרטים שמחים עם סוף טוב, אבל הוא יריב עם המלצר על סכין לא נקי ויתווכח עם שלטי חוצות. הטלה דחק את השור ומיקם אותו שני בגלגל המזלות ודחיקה זו גורמת לשור להרגיש שהוא תמיד נמצא במקום השני. השור רוצה להיות אלוהים, אבל לרוע מזלו – אלוהים הוא טלה.

תאומים – נראה שכולם אוהבים את מזל תאומים, ומה הפלא – יש להם מספר אישיות והם מתאימים אותה לנסיבות, לזמן, למקום ולאנשים. בני מזל תאומים שבויים בהנחה שהם נצר ישיר למיכאלאנג'לו ואפלטון, אבל בדיקות גנטיות יוכיחו שהם מגיעים מהשושלת של שוני הכבאי.  הם אוהבים מכוניות, אבל איכשהו תמיד מסיעים אותן לעבר עצים או קירות. בני מזל תאומים נוטים לדבר בקול רם, למרבה הצער לא פעם מגלים שהם מדברים לעצמם.

סרטן – בני מזל סרטן מאוד סקרנים, הם תמיד רוצים לדעת מה מתרחש בחיים של כולם לרבות מה קורה ביקום, אולם אין להם שום תודעה עצמית. הסרטנים כל כך אוהבים להיות בבית, עד שלעיתים עולה חשד שמדובר באחזקה של בני ערובה בבית. הם לעולם לא יהיו ספורטאים מצטיינים כי הם חייבים לנוח מדי רבע שעה. הזולת רואה בסרטנים אנשים מנומסים, אבל האמת שהם פשוט חסרי תושייה. הסרטן של החבר'ה תמיד יתמנה לנהג התורן, והוא תמיד יצטרך לעזור לחבריו השיכורים, בני מזל דגים, לעלות הביתה אחרי בילוי לילי.

אריה – בני מזל אריה זקוקים לתשומת לב מתמדת, ואם צריך להצית את עצמם כדי לקבל אותה, אז האריה יבחן אופציה זו ברצינות ובכובד ראש. אם מישהו מנסה לצאת מהחדר בזמן שבן מזל אריה מדבר, האריה יחסום אותו בגופו. כשבני מזל דלי תולים פוסטרים של כוכבי רוק על הקיר, העקרבים תולים סלבס, הדגים יתלו תמונה של חד קרן מחבק דובון איכפת לי ובני מזל גדי יתלו פוסטרים של מתמטיקאים, ובני מזל אריה? הם יתלו תמונת קנבס גדולה של עצמם.

בתולה –  על פי ההורוסקופ בני מזל בתולה מתאמים בין הבגדים שילבשו לבין קצב הנשימה שלהם. הם מנקים כל דבר כמה פעמים ביום, לכן  הכי סביר למצוא אותם על הרצפה עם סמרטוט לח ומברשת שיניים. הם הופכים היסטריים שהם מגלים שיש דבר מה מתחת למקרר, אבל נרגעים כשהם מבינים שזה בן מזל שור מדוכא ומתוסכל. אי אפשר להגיד שבני מזל בתולה רואים את העולם בשחור ולבן, כי הם ניחנו בכושר מיוחד להפריד כביסה לפי צבעים, גוונים ומרקם, אצלם העולם מחולק לנקי ומלוכלך.

מאזניים – את בני מזל מאזניים משווים לאנשים עם הפרעה דו קוטבית (מאניה דפרסיה). הם מתקשים לקבל החלטות ומתלבטים בין מה שהומלץ בפנאי פלוס לבין מה שאומר הפסיכולוג שלהם. הם אנשים מצחיקים כי הם יגידו על משהו שהוא יפה כי הוא טרנדי, גם אם לפני שעה טענו שהדבר מכוער. הם טוענים שהם חובבי ידע, ובלבד שהידע ארוז בקטלוג אופנתי ולעולם לא נמצא אותם בחנויות יד שנייה או בשוק הפשפשים. יש להם אוספי מוסיקה גדולים שהם אף פעם לא האזינו להם והוליווד מלאה בבני מזל תאומים.

עקרב – בני מזל עקרב מאוד טכנולוגים, הם נכנסים לעולם המחשבים כבר מגיל מוקדם כדי שביום אחד יגדלו ויוכלו להפוך להאקרים, שם יזכו לתהילת עולם. עקרבים הם פרנואידים, והתלונות העיקריות של העקרבים הן איך זה שהם לא נחטפו על ידי חייזרים או הפכו קורבנות לקנוניה ממשלתית. הם מתקשים לקבל את העובדה שמסע בין כוכבים הוא סרט בדיוני ותוכנית העל שלהם להשתלט על העולם בחיים לא תצא לפועל, כי הם אלו שאמורים ליישם אותה וגם כי ה"בורגים" מפריעים.

קשת – הם בטוחים שהם ההרפתקניים שבאדם, וזה נכון אם אתם מחשיבים להצליח להגיע לשירותים בלילה מבלי להדליק את האור. יש להם כינויי חיבה בלתי ברורים וסטיקרים שהם בטוחים שהם "קורעים מצחוק" – מודבקים על הרכב שלהם. הם יכולים להיות ה"פריקים" בכל קרקס או להפוך לנוודים. בגלל זה חיות וילדים קטנים מתים על בני מזל קשת, מבוגרים – לא ממש.

גדי – בני מזל גדי הם חרוצים וחכמים, אמה..מה? הם משעממים להחריד. לפי ההורוסקופ הגדאים טובים במתמטיקה, וזה בהחלט יכול להסביר למה הם לא כל כך פופולאריים. אפשר למצוא הרבה מאוד בני מזל גדי בפוליטיקה, וכנראה בגלל זה המדינה שלנו נראית כפי שהיא. הסברה גורסת שכאשר יהיה פיצוץ גרעיני בעולם רק ג'וקים ובני מזל גדי ישרדו, השאר פשוט יחליט שהוא לא מעוניין לחיות בעולם כזה. הם אוהבים להראות עסוקים ובמיוחד ככאלו שתמיד מדברים בטלפון, אבל האמת שהטלפונים שלהם אינם מופעלים כי אין להם חברים להתקשר אליהם.

דלי – בני מזל דלי אוהבים חגיגות ומסיבות, בכל זמן ובכל מקום, וגם טקס הלוויה זה מקום טוב להכיר בו בחורות. הם מדווחים על חוויות חוץ גופיות על בסיס יומי, הם בטוחים שראו את אלביס פרסלי ומאחר והזיכרון שלהם לא משהו הם משתמשים באופן מופרז בכינויים כמו "אחי" או "גבר". הם אוהבים להסתובב בערום או שתויים בערום ורבים מהם נמצאים בתעשיית המוסיקה.

דגים – היכן שדגים נמצאים יש צחוק ומצבים קומיים, וזה היה יכול להיות נהדר אם הם היו מנסים להצחיק. הדגים מבולבלים לחלוטין מהמושג – סקס, ואם משהו לא מופיע בעליסה בארץ הפלאות – אז הוא לא קיים או בדיה. הדגים טוענים שהם אוהבים את הכוכבים, אבל הם יכולים למצוא רק את הדובה הגדולה, ואם הם לא מצליחים, הם פשוט מתחילים לבכות. הם יכולים לזכור באופן מדויק מה הם לבשו לפני שלוש שנים, אבל הם לא יזכרו מה הכתובת שלהם. הם רגישים אבל אל תופתעו אם יעיפו אתכם מחייהם, ביחד עם 15 החברים הדמיוניים שלהם.

נכתב על ידי הדס אסט בשיתוף עם אתר בלוגל

כתיבת תגובה

תפריט נגישות