הזרקת בוטוקס – כל מה שאתם עוד לא יודעים

בוטוקס הוא אחד החומרים השימושיים ביותר למתיחת פנים. ועדיין, יש הרבה דברים שאתם ודאי עוד לא יודעים על הזרקת בוטוקס ועכשיו תוכלו ללמוד אותם!

קצת על בוטוקס

לפני שנעסוק בהזרקה, חשוב לדבר על החומר עצמו כדי להבין אותו ואת היתרונות שלו. הבוטוקס הוא שמו המסחרי של טוקסין הבוטולינום. למעשה, כבר למעלה מארבעים שנה, שהבוטוקס בוטולינום משמש את עולם הרפואה ועם ההתקדמות הטכנולוגית, נוצר החלבון המזוקק – הבוטוקס. בשנים האחרונות, הבוטוקס נכנס לשימוש מסיבי של הרפואה האסתטית והוא משמש נשים וגברים כאחד.

אופן הפעולה

החלבון המזוקק מוזרק באופן ישיר בין השריר לבין העצב הרצויים וכך הוא גורם להרפיה של השריר באיזור המבוקש. כאשר מדובר על הזרקת בוטוקס לשם העלמת קמטים, החומר המוחדר אל מתחת לקמט ממלא את האיזור וכך מיישר את העור מעל האיזור המוזרק.

האיזורים האפשריים

חשוב לדעת, שטיפול בהזרקת בוטוקס להעלמת קמטים, לא ניתן לעשות בכל חלקי הפנים, אלא רק בחלק העליון שלהם. כלומר, המצח, הגבות וסביב העיניים. כמובן, חלק זה של הפנים נוטה ליצור קמטי הבעה רבים ולעתים קרובות, כבר בגילאים צעירים יחסית.

תקופת ביקורת

אחת העובדות הפחות ידועות לגבי בוטוקס היא, שהתוצאות הן לא מידיות ולוקח מספר ימים עד שניתן לראות את התוצאה הסופית של הטיפול. לכן חשוב להגיע אל הטיפול עם הציפיות המתאימות ולא פחות חשוב מכך – להגיע לפגישת ביקורת ימים ספורים לאחר הטיפול עצמו. אז ניתן לבחון את המצב לאשורו ובמידת הצורך, גם לעשות את התוספות והתיקונים הנדרשים.

לא כל אחד יכול

טיפולים בבוטוקס הם אמנם נפוצים מאוד ונעשים בתדירות גבוהה במיוחד, אבל אין זה אומר, שכל אחד יכול לבצע אותם! הזרקת בוטוקס משפיעה באופן ישיר על מראה הפנים ולכן חשוב לבצע אותה אצל אנשי מקצוע מנוסים. רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם תוצאה טובה ומשביעת רצון. אם כן, כאשר אתם מחפשים אנשי מקצוע לשם טיפול בבוטוקס, בדקו את ההכשרה שלהם ואת מידת הניסיון עוד בטרם תאפשרו להם לבצע את הטיפול.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות