מי צריך הנדי קיור בבית?

לא כולם צריכים מכשיר כזה בבית. לפעמים, פשוט טוב שהוא שם למקרה הצורך. אבל מי ממש לא יכול לוותר עליו? במאמר זה נסקור את המקרים, בהם ההנדי קיור הופך למוצר בסיסי.

מה זה הנדי קיור בכלל?

הנדי קיור הוא מכשיר ביתי, שעוזר לגוף להתמודד עם מצבים שונים כגון כאבים ודלקות מסוגים שונים. המכשיר עובד על טכנולוגיה חדשנית, המשלבת לייזר רך, קרני אינפרא אדום ואור ומופעלים בפולסים מותאמים. השילוב בין הקרניים מאפשר מתן מענה למצבים שונים עם תוצאות מהירות תוך טיפול זמין ובטוח.

מיגרנות

מי שסובל ממיגרנות יודע, שהן יכולות להופיע סתם כך ולהישאר למשך זמן ארוך, במהלכו הן משפיעות על איכות החיים של הסובל מהן באופן משמעותי. מאפיין נוסף של מיגרנות הוא, שלעתים קרובות, כאשר מגיעה ההבנה שזוהי אכן מיגרנה, ההשפעה של משככי הכאבים היא כבר מינורית.

פציעות ספורט

פעילות גופנית היא חשובה לגוף ולכן תמיד מומלץ לעסוק בה. יחד עם זאת, פעמים רבות היא מלווה בפציעות שונות, הנגרמות במהלך ביצוע הפעילות ומי שעוסק בספורט באופן קבוע ודאי כבר הספיק להיפצע יותר מפעם אחת ואף לסבול מכאבי שרירים כתוצאה מהפעילות הגופנית. מכשיר הנדי קיור ידוע בכך, שהוא עוזר מאוד בהקלה על כאבים ודלקות ובכל מה שקשור לפציעות ספורט באופן כללי.

פיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה הינה מצב, בו החולה עלול לסבול מכאבים עזים, כאשר הסברה היא, שזה כתוצאה מכך שהמוח מעבד אותות כאב באופן קיצוני. הסובלים מפיברומיאלגיה סובלים לא רק מהכאב עצמו, אלא גם מירידה משמעותית באיכות חייהם בשל הקושי לתפקד באופן מלא ולכן הם זקוקים לפתרון זמין ויעיל, שאיננו כרוך בכאב נוסף.

פטרת הציפורניים

אמנם מכשיר הנדי קיור מיועד לטיפול בכאבים ודלקות, אבל הוא מאוד עוזר גם במקרים הנפוצים כל כך של פטרת הציפורניים. למעשה, מרבית האנשים בקרב כל האוכלוסיות סובלים בשלב כזה או אחר של חייהם מפטרת הציפורניים והדבר כרוך בתחושה מאוד לא נוחה וגם במראה לא אסתטי, כאשר הבשורה הטובה היא, שבעזרת הנדי קיור ניתן לטפל בפטרת גם מהבית!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות