השכרת מקרנים

באירועים רבים – גם פרטיים וגם עסקיים – מוקרנים סרטים, מצגות או מדיה אחרת ויזואלית, ועל כן יש צורך במקרן. אם אתם עורכים אירועים שכאלה לעתים קרובות ייתכן שהאופציה העדיפה מבחינתכם היא רכישת ציוד מתאים, אבל אם מדובר באירוע חד-פעמי, הפתרון הוא השכרת מקרן.

מה חשוב לבדוק כששוכרים מקרן?

שני הפרמטרים העיקריים שאותם חשוב לבדוק במסגרת השכרת מקרנים הם עוצמת ההארה של כל דגם והרזולוציה שלו. עוצמת ההארה נמדדת בלומנס, כשישנם מקרנים של 1500 לומנס, מקרנים של 3000 לומנס וגם כאלה של 5000 לומנס. ככל שהאירוע גדול יותר, ועל כן הקהל שעתיד לצפות בסרטונים מתפזר על שטח גדול יותר, כך נדרשת עוצמת הארה גבוהה יותר, ועוד סוג של אירועים שעבורם כדאי לשכור מקרן בעל עוצמת הארה גבוהה יחסית הם כאלה שנערכים באור יום, שבאופן טבעי מחייב את המקרן "להתאמץ" יותר כדי שניתן יהיה לראות את הסרטונים בבירור.

רזולוציה גבוהה נדרשת כשאיכות הסרטונים שעתידים להיות מוצגים באירוע מחייבת זאת. אם האיכות קריטית, כדאי לא להתפשר על פחות ממקרן HD.

השכרת מקרנים עם ציוד נלווה

חברות שמציעות השכרת מקרנים מציעות באופן טבעי גם ציוד נלווה רלוונטי: מסכים, שעליהם אפשר יהיה להקרין את המדיה הוויזואלית; סטנד למקרן; מיקרופון אלחוטי – לשימושם של מנחי האירוע; בידורית לטובת הגברה; כבלים מאריכים; מפצלי HDMI כדי לאפשר מספר כניסות ומספר חיבורים למקרן; ועוד ציוד שיבטיח שהאירוע יתנהל באופן אופטימלי.

חשיבותו של הייעוץ המקצועי

כשאתם רוצים לשכור מקרן ישנה חשיבות רבה לא רק לאיכות הציוד שמחזיקה אותה חברת השכרת מקרנים, אלא גם לידע המקצועי של צוות העובדים ולמודעות למתן שירות – שכן סביר להניח שאין לכם ניסיון רב בעריכת אירועים, ועל כן לא בהכרח תוכלו לדעת מהו גודל המסך המתאים ביותר לאירוע שלכם, איזה ציוד נוסף דרוש לכם וכו'.

אנשי מקצוע מנוסים ובעלי יושרה ימליצו לכם בדיוק על מה שאתם צריכים בהתאם למקום שבו נערך האירוע, אופי האירוע, האורחים שצפויים להגיע אליו, הסרטונים או התכנים שאתם רוצים להציג ועוד מידע רלוונטי – ובכך יבטיחו אירוע אידיאלי במינימום הוצאות.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות