טוחן אשפה ועוד גאדג'טים לחולי ניקיון

פח אשפה

בסך הכול, רוב האנשים רוצים שהבית שלהם יהיה נקי ומסודר, אבל בין רוצים לבין הפועל "לנקות" יש מרחק פסיכולוגי עצום. יש את אלה שצריכים טריגר כדי לנקות, נגיד שיבואו אליהם הביתה אורחים או חג יהודי כלשהו שמתקרב, ויש גם כאלה שמבחינתם הניקיון הוא ערך עליון רב מעלה ואם הרס"ר יבוא ויעביר אצבע הוא לא ימצא אצלם פירור אבק, שלא לדבר על פירור אוכל. אל האחרונים הכתבה הזאת פונה במיוחד, כי תיכף נסקור כאן גאדג'טים שיעניינו במיוחד את חולי הניקיון, גאדג'טים שיוכלו לבוא לעזרתם ברגעים של חולשה להעביר עוד וויש.

ממרק חלונות – שאיבת אבק וספונג'ה אלו הם עניינים רציניים, אבל האבא של הכאב ראש הוא ניקוי החלונות. במיוחד אם יש לכם בבית חלונות ענקיים. למרבה המזל נכנסו לשוק הזה כמה יצרניות שמביאות לצרכן ממרק חלונות – רובוט שיודע לנקות חלונות. אחד החדשים שבהם הוא EcoVacs שלא נתקע כשהוא בא לנקות חלון עמוס בלכלוך ורעש המנוע שלו לא נוראי כל כך.

טוויסטר דלי הפלא – דלי משודרג שהוא מערכת שלמה לניקוי רצפות שהופכת את מלאכת הספונג'ה למה זה פשוטה. לא צריך לטנף את הידיים ולהתאבד על לסחוט את הסמרטוט כי יש בדלי מנגנון מיוחד שסוחף כפול את הסמרטוט.

יעה Quirky – מכירים את זה שהשערות של המטאטא אוספות אליהן גושי אבק ודברים מגעילים אחרים? היעה הזה מונע מאתנו את העונש להוציא אותם עם הידיים, מדובר ביעה חכם שכולל מסרק שמסירים את הלכלוך מהמטאטא. אפשר לקנות אותו בכל מיני אתרי אינטרנט בחו"ל.

טוחן אשפה – המטבח לא יהיה מושלם בלי טוחן אשפה. מדובר במכשיר שדוחס את האשפה ומפנה מקום לאשפה חדשה. הפעולה נעשית על ידי דיסקית חיתוך חשמלית שהופכת האשפה הנזרקת לפח לחתיכות קטנות שנדחסות לתוך מערכת הביוב מבלי לגרום חלילה לסתימה. אל הטוחן ניתן לזרוק אשפה אורגנית שזה אומר שאריות מזון, ירקות, פירות, מפיות, כלים חד פעמיים וכדומה. אין ספק שזה נוח, במיוחד במשפחה שצוברת אשפה בכמויות מטורפות וזה חוסך התעסקות עם הפח ועם הוויכוח מיד יוריד את זה.

ג'ל סופר קלין – מדובר בפטנט שמנקה מכשירי אלקטרוניקה ומשטחים עדינים שיש בהם חריצים ולכן אי אפשר להעביר סמרטוט רטוב. מניחים את הג'ל הזה על המקלדת של המחשב, למשל, והוא סופח לתוכו את כל הלכלוך בזמן שהוא נכנס לכל החריצים. הג'ל לא רק מנקה אלא גם מחטא.

שרביט משמיד חיידקים – אם אתם נגעלים מלשבת על כיסא במשרד או על מושב האוטובוס כי אלה המקומות הכי לא הגייניים בערך בעולם, אולי כדאי להם לקנות את שרביט הקסם שלפי נתוני היצרן יכול להשמיד עד כ-99.99% מהחיידקים. הוא עושה זאת על ידי טכנולוגיה שהשימוש בה מקובל בבתי חולים ומבוססת על קרינת אור UV-C שנכנס לעומקם של חיידקים ונגיפים ומחסל את הדנ"א שלהם.

על מנת לנקות יש להניח את השרביט על שטח שצריך ניקוי למשך כחצי דקה. ניתן להשתמש במוצר הזה גם לניקוי ידיות, שלטי טלוויזיה, מתגי אור וכל דבר שאתם נגעלים מלגעת בו מרוב שאתם חולי ניקיון.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות