מה הם היתרונות של חברת טום כספות בהתאמה של מוצרים למשרד?

גם אם במשך שנים ארוכות בית העסק שלכם התנהל על מי מנוחות בלי שתהיה לכם בעיית אבטחה, אתם רואים שינוי בסביבה הקרובה אליכם ‏וזה משפיע על תחושת הביטחון האישי שלכם. גל פריצות חמור או ניסיון לגנוב מידע וירטואלי מהעסק שלכם. כל אלו גורמים לכם לחשוב ברצינות על פניה לעזרת אנשי הצוות המקצועי של חברת טום כספות ‏בשביל להצליח לבחור מוצר שמתאים לצרכים שלכם. על בסיס שנים רבות של ניסיון, ומתוך מחשבה על טכנולוגיות מתקדמות שקיימות כיום בעולם הכספות, ‏אנשי חברת טום כספות ‏למצוא את הפתרון האולטימטיבי שמתאים לכם ויהפכו את סביבת המשרד בבית העסק שלכם למקום הכי בטוח שיש.

טום כספות – הצוות שעוזר לכם לקחת אחריות על האבטחה

‏צוות חברת טום כספות ‏לומד איך לתת לכם את השירות הכי טוב שיש ‏ויכול לעזור לכם לבחור כספות על בסיס:

  1. ‏הבנת סוג הפעילות בעסק שלכם. יש הבדל בין כספות למסמכים של משרד עורכי דין, לבין כספת של בית עסק קטן כמו מכולת שכונתית שצריך לשמור על ‏כסף מזומן.
  2. ‏הנגישות לכספת. האם רק המנהל של בית העסק צריך לקבל גישה לכספת? או שיש כמה וכמה עובדים שאתם מנהלים והם חייבים להיות חלק מן המעגל?
  3. ‏האם יש לכם אפשרות להחביא את הכספת בתוך חלל העסק? או שאתם צריכים להשתמש בטכניקות של נעילה ביומטרית על מנת להקשות על פורצים לפגוע ברכוש שלכם?

‏מיפוי מדויק של כל הדרישות שלכם

‏השלב הראשון בעבודה משותפת ביחד עם אנשי הצוות המקצועי של חברת טום כספות ‏הוא הגדרה של הצרכים שלכם. מכאן והלאה, יש לכם הזמנה מפורטת ואתם רק צריכים לתת לאנשי הצוות המקצועי לעשות את העבודה שלהם. גם בתהליך הייצור אבל גם בהתקנה ובהתאמה של הכספת, המיומנות המקצועית היא חלק חשוב וצריך לתת לאנשי המקצוע לנהל את התהליך כמו שהם יודעים, אם אתם רוצים לשמור על סטנדרט גבוה של אבטחה לאורך שנים ארוכות של שימוש במוצר.

תפריט נגישות