כרית הריון ואפשר לישון!

נשים רבות במהלך תקופת ההריון מתלוננות על קשיים בשינה מסיבות רבות ושונות. גם הפתרונות שהן מוצאות לעצמן שונים ומגוונים. עכשיו יש פתרון, שיכול להתאים לכולן – כרית הריון!

הבעיה

במהלך ההריון, גוף האשה משתנה. האגן מתרחב, הבטן גדלה, מרכז הכובד משתנה ועוד. שינויים אלו וגם נוספים, קורים בתוך תקופה קצרה מאוד ולכן קיים קושי של הגוף להסתגל. פעמים רבות, הבטן מכבידה על האשה ללא קשר לתנוחת השינה שלה ולעתים אף קיימים קשיי נשימה בשל כך. כמו כן, נשים רבות קמות בבוקר עם כאבי גב ואגן, אשר נגרמים בשל השינויים הפיזיולוגיים בגוף בתקופה זו.

עד לפני מספר שנים, נשים היו צריכות למצוא לעצמן פתרונות והחלו לרפד את מיטותיהן בכריות רבות על מנת להגיע להקלה וכך להצליח לישון טוב יותר בלילה. זהו המקרה הטוב! במקרה הרע, הן פשוט השלימו עם המצב והמשיכו לחוות קשיים בהירדמות ובמהלך השינה.

הפתרון

בשנים האחרונות ניתן לרכוש כריות הריון מסוגים שונים, אשר מאפשרות ריפוד של כל חלקי הגוף הזקוקים לו: גב, בטן ואגן בעזרת כרית אחת, אשר עוטפת את האשה ומעניקה לה את האפשרות לישון בנינוחות ולקום רעננה מהשינה. כמו כן, נשים רבות מדווחות על הקלה משמעותית בכאבי הגב והאגן לאחר השימוש בכרית ההריון. הסיבה לכך היא השינוי בתנוחת השינה והמעבר לתנוחה בריאה ונכונה יותר.

ערך מוסף

מלבד האפשרות לישון טוב במהלך חודשי ההריון, כרית הריון הינה שימושית מאוד גם לאחר הלידה! ניתן להשתמש בה בשביל לתחום את השטח, בו התינוק נמצא על מנת להקל עליו את היציאה מהרחם אל העולם הגדול. כמו כן, היא יכולה גם לשמש ככרית הנקה, אשר רוב הנשים המיניקות רוכשות בכל מקרה על מנת להיניק את תינוקן בנוחות רבה יותר.

שימו לב!

רגע לפני שאתם רצים לרכוש לעצמכם כרית הריון ודאו, שניתן לכבס את הכיסוי שלה! פליטה של תינוק, קפה שנשפך ועוד לכלוכים פוטנציאליים רבים עלולים לדרוש כביסה ולכן זהו מרכיב חשוב בעת בחירת כרית ההריון המתאימה לכם ביותר.

 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות