מד טמפרטורה מתקדם – טכנולוגיה ליעילות

כולנו מכירים את מדחום הקיר הפשוט שמורה על הטמפרטורה, ולכולנו מתעוררת השאלה עד כמה באמת הוא מדויק. בזמן שאתם תוהים על רמת הדיוק של המדחום העתיק, הרי שהעולם התקדם בצעדי ענק, ומציע פתרונות מדידת טמפרטורה מתקדמות הרבה יותר.

כיום טכנולוגיית המדידה הזמינה לכל אחד כוללת מגוון מדי טמפרטורה מתקדמים המאפשרים לכם ליהנות לא רק מדיוק ברמת הנקודה העשרונית, אלא גם משפע של אפשרויות מינוף של הטכנולוגיה, והתקנה פשוטה בכל מערכת בה אתם צריכים למדוד את הטמפרטורות.

סוגים של מד טמפרטורה מתקדם:

גם מד הטמפרטורה המתקדם הבסיסי ביותר בימינו מציע מענה אטרקטיבי במחירים נגישים במיוחד, וכולל בתוכו מגוון מנגנונים, בין היתר מד לחות, וחיבור אינטרנטי המאפשר לכם בקרה על רמות הטמפרטורה במד מכל מקום בו יש חיבור לרשת, וכמובן שגם דרך הסלולארי החכם שלכם.

בצורה זו ניתן לקבל התראות על כל שינוי בטמפרטורה לפי מדדים שתקבעו אתם מראש, והמכשיר עצמו, קטן וכמעט נטול משקל, יודע לעבוד גם על טכנולוגיית "כוח דרך הרשת", כך שניתן לחברו גם בנקודות בהן אין חשמל, אלא רק תשתית לחיבור לרשת האינטרנט.

מפרט מרשים זה נמצא בבסיס הטכנולוגיה של המדים המתקדמים לטמפרטורה, ואל לנו לשכוח כי ישנה לפנינו עוד קשת רחבה של מוצרים שלוקחים את הטכנולוגיה הזו צעד קדימה, ומציעים הרבה יותר מדיוק של 0.1 מעלות ובקר מוגן סיסמא.

מד טמפרטורה ב-USB

עוד אחד מאותם פלאי טכנולוגיה הם השילוב בין מכשיר שאוסף נתונים, מסדר אותם, ומציע פריסה שלהם לאחר חיבור למחשב הביתי. מוצר זה מציע מפרט טכני הכולל קליטה, ניטור ושמירה של נתוני לחות וטמפרטורה ועובד בצורה אופטימאלית גם בטמפרטורות קיצוניות – עם טווח פעולה וניטור של בין מינו עשרים ועד לשמונים מעלות חום.

הסגירה ההרמטית של מד טמפרטורה חזק ועמיד לא פוגמת ביכולותיו, אך מאפשרת לו לעמוד בצורה אופטימאלית אל מול מצבי טמפרטורה קיצוניים ומשתנים, תוך שהוא מציע את הגישה למדידת הטמפ' גם בתוך מכשירים שונים, מקררים, מקפיאים, וכיו"ב, תוך שהוא מוציא פלט גראפי נגיש ופשוט לניתוח.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות