איך לבחור מיטת מעבר?

הגיע השלב בו ילדכם מתחיל לטפס על מיטת התינוק, מנסה לעמוד באתגר כדי לצאת ממנה ואתם דואגים וחוששים והסיבות ברורות מאליהן. מומלץ בשלב בו התינוק כבר מתחיל לנסות לחמוק ממיטתו להחליף אותה למיטת מעבר. ברוב המקרים בהם אנחנו מתחילים לבדוק את האפשרויות העומדות בפנינו זה בגילים 18-36חודשים זה השלב בו תינוקכם כבר גדול דיו כדי לצאת ממיטת התינוק אך עדיין אינו גדול מספיק לעבור למיטת נוער שהיא גדולה מידי עבור ילדכם ואף גבוהה מידי. מיטה למעבר עבור ילדכם היא הפתרון האידיאלי לשלב זה. איך תוכלו לבחור את המיטה המתאימה ביותר וכמובן שתתאים לחדרי תינוקות הן מבחינת פונקציונליות והן מבחינת עיצוב.

מה הם היתרונות במיטת מעבר?

  • תחושה נעימה עבור ילדכם – המיטה תשמש את ילדים מספר שנים לפחות עד גיל 4 ואפילו 5. ילדים מרגישים בטוחים כשהריהוט בחדרם מתאים לפרופורציות הגודל שלהם. לכן בהרבה חדרי תינוקות מעוצבים אנחנו מבחינים בכילה מעל מיטת התינוק, ריהוט נמוך המתאים לשימושם ללא עזרת מבוגר וכן הלאה. לכן חשוב לא פחות דווקא בלילה כשהילדים הולכים לישון שירגישו במקום בטוח ושיהיה להם נעים. 
  • בטיחות ילדכם – מיטת מעבר הן מיטות בעלות מעקה בטיחות כך שגם עם ילדיכם הם לולייני קרקס בשנתם, הם לא יפלו מהמיטה להבדיל ממיטות הנוער. בנוסף, מיטות מעבר בחדרי תינוקות מאפשרות לילדיכם לעלות ולרדת באופן עצמאי מהמיטה כי גובהן של המיטות הללו נמוך דיו במחשבה ארגונומית אולטימטיבית לגיל הילדים. 
  • עיצובים מרהיבים – מיטות המעבר מגיעות בעיצובים רבים ומגוונים. אתם יכולים לבחור מיטת מעבר לתינוקכם בהתאמה לעיצוב הקיים בחדר ואינכם מוכרחים להתחיל לשנות את כל הריהוט בחדרו. מיטות מעבר הן יחסית קטנות ממיטות הנוער ולכן אינן תופסות הרבה מקום בחדר. 

המבחר של מיטות מעבר הוא בהחלט גדול, ישנן מיטות בעלות איורים מרשימים שניתן לבחור לפי דמויות מצוירות שילדיכם אוהבים, ישנן מיטות עם מעקה חלקי וישנן עם מעקה מלא. כדי להקל על מעבר ילדכם למיטת מעבר מומלץ לשתף אותם בבחירה ולאפשר להם לבחור את המיטה או המצעים שאיתם ילכו לישון. 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות