מיי טריפ

מפת היעדים התיירותיים של הישראלים משתנה, שהרי רמת החיים שלנו עולה ואיתה מתעצם גם הרצון שלנו להכיר מקרוב מקומות שעד עכשיו רק ראינו בתוכניות טלוויזיה סרטים. על-מנת להגיע למקומות היפים והמעניינים ביותר בעולם – ובפרט באסיה, באפריקה ובדרום אמריקה – נדרשת עזרת מומחים, וכאן נכנסת לתמונה מיי טריפ.

מיי טריפ – טיולים של פעם בחיים

מיי טריפ מציעה טיולים של פעם בחיים בכל המובנים – רוב הישראלים לא יגיעו ללאוס למשל יותר מפעם אחת, ועל כן כדאי שהפעם האחת הזו תהיה לא פחות ממושלמת. בנוסף מבטיחים הידע העשיר של אנשי המקצוע שלנו והמחויבות המלאה להנאה של כל לקוח ולקוח חוויות ייחודיות וחד-פעמיות בכל מקום אליו נגיע, בין אם מדובר בטנזניה, בין אם וייטנאם, בין אם אקוודור ובין אם אתיופיה.

עוד כדאי לדעת ש-my trip מתמחה גם בטיולים בהתאמה אישית, בדיוק לפי הצרכים והחלומות שלכם, וכן בטיולים כשרים ליעדים השונים ברחבי העולם.

טיולים לאפריקה

היבשת השחורה אהובה במיוחד על מומחי my trip, וזאת בזכות השילוב בין הבתוליות של הטבע, המוני בעלי החיים שמתרוצצים להם בחופשיות וחיים את חייהם ללא הפרעה והשבטים שהשכילו לשמר צורות חיים עתיקות.

היעדים העיקריים הם אתיופיה, טנזניה (עם או בלי האי הקסום זנזיבר), קניה ודרום אפריקה.

טיולים לאסיה

המזרח הרחוק הוא יעד אטרקטיבי לא רק לטיולים ממושכים של אחרי הצבא, אלא גם לטיולים מאורגנים בקבוצות קטנות של גילאים מבוגרים יותר.

הקסם של וייטנאם, קמבודיה, לאוס וסרי לנקה נעוץ באורח החיים הייחודי במדינות אלה, שבא לידי ביטוי הן בארכיטקטורה מרהיבה, הן בקצב חיים שונה והן בגישה נכונה לטבע. טיול בוייטנאם עם my trip עשוי לכלול גם האי פוקוק, סרילנקה היא גם גן עדן לגולשים, ובקמבודיה מחכים לכם מקדשי אנגקור שאי אפשר שלא להתפעם מהם.

טיולים למרכז ודרום אמריקה

מיי טריפ מארגנת טיולים גם למרכז אמריקה וגם לדרום היבשת, ובפרט לפרו, אקוודור, קוסטה ריקה, ארגנטינה וצ'ילה.

כל המדינות הנ"ל מציעות שכיות חמדה היסטוריות ומפגש מרגש עם נוף פראי ומרהיב עין במיוחד, כולל יערות טרופיים, חופי ים קסומים, מפלים בעלי עוצמה אדירה ועוד ועוד.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות