מכונת שטיפה – לבית נקי באמת!

עכשיו גם אתם יכולים לנקות את הבית שלכם ביסודיות ובקלות בעזרת מכונות שטיפה ביתיות. כל הפרטים נמצאים פה לפניכם.

חסל סדר סמרטוט ומגב!

שטיפת הבית באופן הקלאסי, עם הדלי, הסמרטוט והמגב, היא שיטה נפלאה לנקות את הבית. יחד עם זאת, ישנה דרך קלה הרבה יותר וגם ידידותית הרבה יותר לגב שלכם: מכונת שטיפה ביתית. מכונות שטיפה אלו הן הפתרון המושלם לניקיון יסודי ומהיר יותר בעיקר כאשר ישנם כתמים קשים במיוחד על המרצפות.

מתקדמים עם הטכנולוגיה

אם בעבר היינו נדרשים להוציא את האבק מהשטיח הביתי על ידי חביטה בו מעל אדן החלון וכיום ניתן לשאוב את האבק בקלות בעזרת שואב אבק חשמלי מבלי להזיז את השטיח ממקומו, כך גם לגבי שטיפת הבית. האפשרות להיעזר במכונה חשמלית, אשר תוכל להוציא את הכתמים הקשים במיוחד במינימום מאמץ.

אז איך זה עובד?

מכונות השטיפה התעשייתיות, שכולנו מכירים מהסופר השכונתי, הוקטנו באופן משמעותי על מנת שיוכלו לשמש אותנו בשטחים הקטנים הרבה יותר של בית או דירה וכך גם לגבי אחסונן. חשוב לציין, שבניגוד למכשירי ניקוי רבים, ישנן מכונות שטיפה ביתיות, המופעלות על ידי סוללה וכך, ניתן לנייד מכונת שטיפה ביתית בכל רחבי הבית ללא צורך בחיבור לחשמל לכל אורך העבודה.

קצת על הסוללה

הסוללה של מכונות השטיפה יכולה לשרת אתכם במשך כשעת עבודה רצופה ונזקקת לטעינה של כשעה בלבד בשביל זמן עבודה זה. מדובר על סוללה קלת משקל וקטנה באופן יחסי ליכולת העבודה שלה. במידה ואתם זקוקים ליכולת עבודה של יותר משעה ברצף, מומלץ לרכוש מראס סוללה נוספת על מנת שתוכלו להחליף סוללה אחת באחרת כאשר הראשונה נגמרת וכך להמשיך עבודת ניקיון רצופה ככל שתצטרכו.

לא רק בבית!

מכונות השטיפה הביתיות יכולות להיות שימושיות מאוד גם במשרדים, חדרי מדרגות, חנויות ואף במקומות צפופים יותר כגון מרפאות, חדרי מקלחת ועוד. מכך ניתן להסיק, שגודלה של מכונת שטיפה הוא אכן קטן ונוח לשימוש בכל מקום, שבו תזדקקו לה ותרצו לאחסן אותה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות