מסופונים לפריוריטי – מה זה ולמי זה מיועד?

במאמר זה נדבר על מסופונים לפריוריטי ונעסוק בשאלה, למי הם מיועדים וכיצד הם יכולים לשמש אתכם.

קצת על פריוריטי

פריוריטי היא מערכת, המאפשרת ניהול יעיל של עסקים על ידי ריכוז כל המידע הרלוונטי של העסק במקום אחד. אם בעבר עסקים נאלצו להשתמש במערכות שונות לניהול תחומים שונים בעסק, הפריוריטי מאפשרת ניהול שוטף של המידע ושל העסק ממערכת אחת.

הצורך במסופונים לפריוריטי

הפריוריטי נכנסה בסערה לעולם העסקים בארץ ובעולם כולו בסערה גדולה. זאת, משום שהיא נחשבת למערכת, שבאמת נותנת פתרון טוב לניהול יעיל וטוב יותר של העסק. היות שחברות רבות מעסיקות עובדי שטח מסוגים שונים, אשר נדרשים גם הם להשתמש במידע של החברה ולהוסיף מידע משלהם, עליהם להתחבר גם כן למערכת.

מהם מסופונים לפריוריטי?

מסופונים לפריוריטי הם הדרך הקלה והנוחה להשתמש בפריוריטי בעיקר לעובדי שטח. כאשר עובד נמצא בשטח והוא איננו מחובר למחשב, שנמצא בעמדה כלשהי במקום העבודה, ועליו לעבוד על המערכת, באפשרותו להשתמש במסופון וכך להישאר מחובר למערכת ולהשתמש בה בעת הצורך.

הייעוד

כאמור, מסופונים לפריוריטי מיועדים לאנשי השטח של חברות, המשתמשות במערכת זו. עיקר התפקידים, בהם נעזרים במיוחד במסופונים אלו הם: אנשי מכירות שטח, נותני שירות בשטח, נהגים ומובילים, מחסנאים ועוד. המשותף לתפקידים אלו הוא הניידות של בעלי התפקידים והצורך שלהם לעדכן ולהישאר מעודכנים.

מסופון אישי

אחד היתרונות של מסופוני פריוריטי הוא העובדה, שהוא עובד באמצעות יישומון בטלפון החכם של העובד. העובדה, שהעובד לא נדרש להיות עם מכשיר ייעודי, אלא עם מכשיר הטלפון החכם שלו בלבד, עוזרת למנוע סרבול מיותר בשביל העובד והוצאות מיותרות בשביל הארגון.

עיקרון הידידותיות

היות שמטרת האפליקציה היא לשרת כמה שיותר ארגונים וכמה שיותר עובדים, משתמשי הקצה באו בחשבון בעת פיתוח האפליקציה ולכן, האפליקציה היא ידידותית במיוחד למשתמש ומאפשרת גם לאחרון העובדים להסתדר אתה בקלות ובנוחות. כמובן, בתחילה צריך להתרגל אליה ולהכיר אותה, אך מדובר על חבלי לדיה קלים ומהר מאוד ניתן ללמוד אותה ולשלוט בה.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות