האישה עם אוסף הנעליים הכי גדול בעולם!

לכל אישה כמעט יש אוסף נעליים מרשים אבל יש כאלה שיש להן קצת יותר מאחרות. לשחקנית הפוקר המפורסמת בת' שאק יש למעלה מ-1,200 זוגות המסודרים יפה יפה בתוך ארון גדול. למרות שיש לה זוג שמתאים לכל סט לבוש, היא ממשיכה להשקיע את מיטב כספה ברכישת נעלי נשים נוספות. האישה הממוצעת משקיעה כ-85 אלף שקל על רכישת נעליים במשך כל חייה אבל זה אפילו לא הסכום שבת' שאק מוציאה על כך בשנה.

מאז 2004 השחקנית מככבת בכותרות ומדי פעם היא מספקת לעיתונאים הצצה לתוך הארון שלה. בין המותגים הפופולאריים שקופצים לעין: עקבים של מנולו בלניק, כפכפים של ללאנווין, פלטפורמות שונות של שאנל ומעל 700 זוגות של כריסטיאן לבוטין שהוא כפי שניתן להבין המעצב האהוב עליה ביותר. ד"ר מרטינס? אדידס? טבע נאות? לא תמצאו זוג אחד בארון הזה…

האוסף מטופח בקפידה מאז גיל 16, אז התחיל הרומן הגדול עם צמד כיסויי הרגליים. בין המותגים המועדפים על בת' מככב גם איב סאב לורן כי הנעליים שלו הכי נוחות לה. עם זאת, באחד הראיונות שלה היא הצהירה שאם היא רואה נעלי נשים יפות היא קונה בלי קשר למותג. זה לא כל כך משכנע כשבין הנעליים שוכב זוג של לובוטין שעולה לא פחות מ-13 אלף שקלים.

בכל תקופה בת' מתחברת לסגנון אחר. בשנים האחרונות היא בקטע של פלטפורמות ופחות בעניין של עקבים. היא אמרה שללכת על עקבים בגובה 15 סנטימטר זו ממש התאבדות, ולכן היא מעדיפה פלטפורמות. בשביל להירגע קצת מהגובה היא מחזיקה צי שלם של כפכפי האוואנס, בתוכם היא משייטת מדי יום, אבל רק בתוך הבית או לסידורים לא רשמיים.

מנין הכסף לכל הנעליים? התחביב שמכניס לה הרבה מזומנים הוא זכיות במשחק הפוקר. כל פעם שהיא זוכה היא רצה להתפנק עם זוג נעליים חדש. העקבים בהם היא מהדסת מסביב לשולחן הפכו לסימן ההיכר שלה והרוב הגברי בו היא מוקפת שם לב בעצמו לבחירות האופנתיות שלה. פעם אחת היא הגיעה אל השולחן במגפיים שטוחות ואחד הגבר נחרד להיכן נעלמו העקבים.

כיאה למהמרת מקצועית יש לה גם זוג נעלי מזל שעוצב במיוחד בשבילה על ידי המעצב וולטר סטייגר. מדובר בנעלי פלטפורמה ורודות עליהן תלתן. מדובר בזוג היחיד בעולם שמעוצב כך והיא נעלה אותו לאליפות העולם בפוקר.

לבת' יש חדר ארונות גדול שבו היא מסדרת גם את הבגדים וגם את הנעליים. למרות הריווח לפעמים היא נאלצת למסור נעליים מפאת חוסר מקום. היא מסרה עד היום מאות זוגות בצער רב ולאחר לבטים אינסופיים. במרכז הארון מוצג זוג נעליים אדומות של אלכסנדר מקווין בתוך קופסה סגורה ושקופה, ממש כמו במוזיאון. בימים אלו בת' נערכת לקראת הקיץ וכבר מחפשת נעליים מתאימות לעונה. שיהיה לה בהצלחה!

כתיבת תגובה

תפריט נגישות