סורגים שקופים – הטרנד שמשגע את הישראלים

לרוב אנחנו לא תופשים סורגים כפריט עיצובי ומתייחסים אליהם באופן פונקציונלי בלבד, אך לאחרונה ישראלים רבים משנים את הגישה ובוחרים להשקיע יותר בעיצוב הבית, והעניין לא פוסח על סורגים. רשתות כמו איקאה ורשתות הסטוק מנגישות פריטים מעוצבים לקהל הרחב, ולצד תמונות של בתים מעוצבים בפינטרסט או באינסטגרם – עיצוב הבית הפך לבר השגה בעבור רבים.
כחלק מן המגמה הזו, ישראלים רבים בוחרים להתקין בביתם סורגים שקופים.

מה הם סורגים שקופים?

סורגים שקופים הם סורגים רגילים ככל הסורגים, אך כשמם כן הם – הם שקופים, ויש לכך מספר יתרונות:

  • אור טבעי בבית – לא נולד האדם שאינו אוהב אור טבעי בבית, וישנם מחקרים שאף טוענים שיש לכך השפעה על מצב הרוח שלנו. היתרון המשמעותי בסורגים שקופים הוא שהסורגים לא חוסמים את האור הטבעי, ובכך הבית יותר מואר ונעים.
  • השתלבות בחזית המבנה – את הסורגים ניתן לראות גם מחוץ לבית וגם מתוכו, וסורגים שקופים משתלבים נהדר בחזית של כל בניין.
  • נוף – אין שום דבר שיפריע לכם להסתכל מחלון הבית ולהביט על הנוף הנשקף מחלונכם.
  • עיצוב לצד איכות – בין אם אתם אנשים שאוהבים עיצוב נייטרלי, שקט ובעל קווים נקיים ובין אם אתם אוהבים עיצוב צבעוני וחי – סורגים שקופים מתאימים לכל עיצוב. הנייטרליות שלהם משתלבת יפה בכל סגנון.
  • קלים לניקוי – חשבו על סורגי הברזל הישנים והמוכרים ועל כך שלעתים הם מתחלדים ומשווים לבית מראה מוזנח. סורגים שקופים הם קלים לניקוי, ממש כמו שאתם מנקים את החלון עם ספריי. 

בגלל הסיבות הללו ישראלים רבים בוחרים להתקין בביתם סורגים שקופים.
אך לצד כל היתרונות הללו, אסור לשכוח את עניין הבטיחות והאיכות. כאשר אתם פונים לבעל מקצוע או מסגרייה לשם התקנת סורגים שקופים, אנא וודאו כי מדובר במסגרייה וותיקה עם ניסיון, שעובדת עם הספקים הטובים ביותר וזו שתעניק לכם את השירות הטוב ביותר. חומרים איכותיים הם הדבר הראשון שיש לשים לב אליו בעת התקנת סורגים שקופים וסורגים בכלל, מכיוון שלצד הפן העיצובי, הם כמובן צריכים להגן על הבית מפני פריצות ולשמור על בטיחותכם ובטיחות ילדיכם. 

כתיבת תגובה

תפריט נגישות