איך לקבץ סיפורי חיים לספר מזכרת עשיר ומיוחד?

לכל משפחה יש את הסיפורים המשפחתיים המיוחדים לה, אך ככל שהדורות מתקדמים, הסיפורים הללו נשכחים, הפרטים מתבלבלים וכבר אין את המספרים ממקור ראשון שיודעים כיצד לספר את הסיפורים הללו בצורה הטובה ביותר ובדיוק כפי שהם התרחשו במציאות.

לכן היום משפחות רבות בוחרות לקבץ סיפורי חיים לספר איכותי ומיוחד אשר כולל את כל הסיפורים המשפחתיים ומאפשר לבני המשפחה ולדורות הצעירים להיזכר תמיד במקורות המשפחתיים, לשמור על השורשים המשפחתיים וליהנות ממזכרת מיוחדת שתשמר לזמן רב מאוד ללא כל בעיה.

אם גם אתם חושבים ליצור ספר כזה של סיפורי חיים, ולא בטוחים איך לעשות זאת נכון, קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

כתיבת הסיפורים

השלב הראשון הוא כמובן השלב של כתיבת הסיפורים. אתם יכולים כמובן לכתוב אותם בעצמכם, אך אם אין לכם זמן תוכלו להשתמש בסופר חיצוני אשר יגיע אל בני המשפחה המבוגרים, ישמע מהם את הסיפורים הללו ממקור ראשון ויכתוב אותם בצורה מעניינת ומיוחדת כך שהספר יהפוך להיות מרתק במיוחד והדורות הצעירים באמת יהנו לקרוא אותו וללמוד על ההיסטוריה המשפחתית שלהם.

כאשר אתם מקלידים את הסיפורים אל המחשב שלכם וודאו כי אין שגיאות הקלדה שונות וכדאי לקרוא את הסיפורים היטב לפני השליחה לדפוס בכדי לוודא שאין טעויות שיונצחו בספר ולא יהיה ניתן לשנות אותן לאחר ההדפסה.

הדפסה איכותית

אם אתם רוצים ליצור ספר של סיפורי חיים אשר יישמר במשפחה לדורי דורות, עליכם להשקיע בהדפסה איכותית של הספר.

בחרו הדפסה על נייר עבה שלא מתבלה בקלות, עם שכבת ניילון להגנה אשר שומרת על הספר לזמן רב יותר, כריכה קשה שגם היא תאגד את הדפים למשך זמן רב מבלי להיקרע ולהיהרס והדפסה בבית דפוס איכותי המבטיחה לכם כי לא יקרה מצב בו בעוד כמה שנים הדיו יתחיל לדהות והספר כבר לא יהיה קריא כמו בהתחלה.

בנוסף, כדאי להדפיס כמה עותקים של הספר ולא רק אחד בכדי לחלק לכל בני המשפחה וכך תהיו בטוחים כי תמיד יהיה עותק שמור, גם אם אחרים יהרסו או יאבדו.

כתיבת תגובה