עוגת ביסקוויטים: כך תהפכי לעובדת האהובה במשרד

ורדים

לא צריך להיות העיפרון הכי מחודד בקלמר של הבוס, אבל מספיק להיות העיפרון הזה שבלעדיו המשרד לא יוכל להתקיים. את תוכלי להפוך לעיפרון הזה בקלי קלות אם תהפכי לדמות הכי כיפית, חמודה ומפנקת במשרד. כמו תמיד, הדרך אל לב העובדים האחרים וכמובן אל לב הבוס עוברת דרך הבטן שלהם. היית בטיול עם המשפחה בדליית אל כרמל בשבת? ביום ראשון כולם ימצאו על השולחן שלך מגש בקלוואות וכנאפה לכל המעוניין. לדני יש יומולדת? את מרימה את הכפפה ואוספת כספים למתנה. תמיד כשמישהו שרוצה לצאת להפסקת קפה את מזמינה את עצמך להצטרף אליו.

את צריכה להפוך לדמות כזאת שכל כך תהיה צרובה בלב כולם שמספיק שאת יומיים בבית עם שפעת והמשרד כבר לא מתפקד. כי רק את יודעת איפה יש דפים למדפסת, ורק את יודעת להשתמש במכונת קפה בצורה הנכונה, ורק את שמחה תמיד לעזור למי שהאאוטלוק שלו נתקע. את תמיד שם ובשביל כולם, אבל בתכלס, את נמצאת שם בשבילך עצמך. את עושה את זה כי את יודעת שהמצב במשק קשה ושאם יהיו קיצוצים האדם האחרון שהבוס ירצה לקצץ הוא אותך – מש"קית החינוך החייכנית של המחלקה!

עוד דבר שכדאי שתדעי לעשות אם את רוצה להפוך לחביבת המשרד – להכין עוגות. אין חגיגה בלי עוגה, ואת תמיד דואגת שתהיה לכל הרמת כוסית, לכל יומולדת, או סתם כך ליום שמח לכל העובדים. אם אין לך זמן להשקיע בעוגות קומות מפוארות, הפתרון הקהל והפשוט ביותר שיוציא אותך תותחית הוא עוגת ביסקוויטים. אין מקום לטעויות, מדובר בעוגה שכל כך פשוט להכין וכל כך טעים לאכול. יש כל מיני שיטות להכין את העוגה וכולן באמת מיועדות למאותגרי בישול ואפייה במקרים הקשים ביותר.

הנה לך מתכון של עוגת ביסקוויטים שיעשה לכולם כזה נעים בבטן במשרד (אבל כדאי שתנסה קודם בבית לעצמך רק ליתר ביטחון כדי שלא יהיה אסון):

את הקרדיט למתכון חשוב לתת לשף נועם קורן שפיתח מתכון של עוגת ביסקוויטים הודית
(תוכלי להגיש אותה לכולם ביחד עם צ'אי מסאלה!)

המתכון

קודם כל, מה צריך?
תבנית אפייה
חבילת פתי בר אחת
קופסת ריבת חלב
7 בננות
כוס אחת של קוקוס טחון
כוס אחת של חלב

ועכשיו, איך מכינים?
1. מתחילים מהבסיס – מושחים ביסקוויטים בתוך החלב ומכסים בעזרתם שכבה של תחתית התבנית.
2. על הביסקוויטים מורחים בנדיבות שכבה מפנקת של ריבת חלב.
3. השכבה הבאה תהיה מפרוסות בננה שיונחו על ריבת הכלב.
4. חוזרים שוב לעשות שכבה של ביסקוויטים טבולים בחלב ושוב שוב שכבה של מריחת ריבת חלב.
5. לקינוח מתפרעים עם מלא קוקוס טחון מעל הכול.
6. את הפלא הקונדיטורי שמים במקרר למשך שלוש שעות לפחות לפני שמוציאים ומגישים.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות