עיצוב משרדים מכל הסוגים

עיצוב משרדים הוא תחום  מרתק, שכן העוסקים בו זוכים להכיר עולמות רבים ולפגוש אנשים מכל התחומים. משרדי מכירות, משרדי עורכי דין, משרדים של חברות ממשלתיות ופרטיות, חברות סחר ומסחר בינלאומי, וכל אחד מגיע עם דרישות וצרכים, מרחבים שונים ורוח אחרת לגמרי לעולם העיצוב.

היכולת של מעצבי משרדים מקצועיים לגשת למלאכה המשתנה באופן קבוע עם רעננות והצלחה דורשת מהם פתיחות וגמישות מחשבתית, ואת היכולת להתאים את עצמם ואת עולם המושגים שלהם בכדי לתפוס לא רק את הקונספטים שבראשו של מזמין העיצוב, אלא גם את הז'רגון בו הוא משתמש, ז'רגון הכולל לעתים תכופות את עולם המושגים המקצועי ממנו הוא מגיע.

עיצוב משרדים לעורכי דין

דוגמא לתחום מבוקש במיוחד בעיצוב משרדים הוא עיצוב משרדי עורכי דין. לא מעט ישראלים עוברים את מבחני הבר מדי שנה ושנה, ונכנסים לעולם המשפט בישראל. רבים שואפים לפתוח בשלב זה או אחר משרד משלהם, והדרישה למעצבי משרדים לעורכי דין גדולה.

היכולת של המעצב להבין את התחום הספציפי בו מתמחה עורך הדין, ומשם להבין את החתך הדמוגרפי של קהל הלקוחות הפוטנציאלי מאפשר לו בעצם לצלול לרגע לתוך עולם המשפט והחוק, להבין ולפגוש עולמות שאולי רחוקים ממנו מאוד, ולהפיק מהם רעיונות עיצוב חדשים שהופכים לתוצר מוגמר – משרד מעוצב שמעורר בקרב הלקוחות המגיעים אליו תחושה של ביטחון ושלווה, שיש על מי לסמוך, ושהם בידיים טובות.

התאמת עיצוב לכל משרד – גם לצרכים שלכם

לא משנה מה התחום בו אתם עובדים, אם אתם מחפשים מעצב למשרד החדש שלכם הרי שחשוב שתגיעו מוכנים. מידע זה צריך להיות באמתחתכם כשאתם ניגשים לפגישה הראשונית עם מומחה בעיצוב משרדים:

  1. תיאור התחום בו אתם עוסקים – לא במילה או שתיים, אלא לפחות בכמה משפטים.
  2. תיאור מדויק של קהל הלקוחות שלכם – גיל, מצב משפחתי, מצב כלכלי, מאפיינים נוספים הקשורים לתחום העיסוק שלכם.
  3. פעילות שוטפת – כיצד אתם עובדים, ומתוך כך לגזור את רשימת הצרכים המלאים הפונקציונאליים שלכם בעבודה השוטפת, כי בסופו של דבר, בעוד לקוחות באים והולכים, אתם נמצאים ועובדים במשרד רוב רובו של היום.

כתיבת תגובה

תפריט נגישות